1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Адвокат за Казнено (кривично) право

Дискусија во 'Правни совети' започната од aloha, 5 јуни 2014.

 1. aloha

  aloha Нов член

  Се зачлени на:
  5 јуни 2014
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  1
  Би Ве замолила доколку знаете, имате слушнато или досега сте имале ангажирано доста добар адвокат од областа на казнено (кривично) право од Скопје да ми препорачате.
  Однапред Ви благодарам
   
  На franky and jonny му/ѝ се допаѓа ова.
 2. ivanapinki

  ivanapinki Истакнат член

  Се зачлени на:
  30 декември 2009
  Пораки:
  43
  Допаѓања:
  10
  Пол:
  Женски
  Би Ви го препорачала адвокатот Еленко Миланов има адвокатска канцеларија во ТЦ Мавровка сутерен
  л.20,од искуство многу е добар во својата професија тел.бр ќе ти ги пратам во лп. ;)
   
 3. smb asr

  smb asr Популарен член

  Се зачлени на:
  6 јули 2016
  Пораки:
  776
  Допаѓања:
  9.577
  Lugje mi treba advokat makedonec, koj raboti vo Belgija. Ako nekoj ima takov poznanik ili familiaren clen, neka me kontaktira na poraka, bidegji mnogu mi treba nekoj nas advokat.
   
  На franky and jonny му/ѝ се допаѓа ова.