1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Адел (Adele)

Дискусија во 'Канта' започната од musicgirl55, 2 јули 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. musicgirl55

  musicgirl55 Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 април 2011
  Пораки:
  189
  Допаѓања:
  56
  Феминки сакам да знам што мислите за Адел и нејзината музика.Јас ги обожавам нејзините песни. :D :D Омилена ми е Someone like you
  http://www.youtube.com/watch?v=qemWRToNYJY
   
 2. starbucks

  starbucks Популарен член

  Се зачлени на:
  12 април 2011
  Пораки:
  3.064
  Допаѓања:
  6.663
 3. musicgirl55

  musicgirl55 Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 април 2011
  Пораки:
  189
  Допаѓања:
  56
  добро тогаш клуч
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.