1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Адреналин

Дискусија во 'Слободно време' започната од butterfly96, 6 мај 2013.

 1. butterfly96

  butterfly96 Активен член

  Се зачлени на:
  14 март 2013
  Пораки:
  6
  Допаѓања:
  2
  Епа вака, јас сум типичен зависник од адреналин ^_^ и постојано сакам работи кои се опасни и предизвикуваат возбуда. Има неколку работи кои сеуште не сум ги направила а ова лето ми се во план тоа е риипање со педобран и bungee jumping, има можност кај нас ? Дали некој до сега пробал? и Која цена се движи едно рипање? :D

  П.С Очекувам и други предлози за подигање на адреналинот :D
   
  На ton4ica му/ѝ се допаѓа ова.
 2. QueenElena

  QueenElena Популарен член

  Се зачлени на:
  1 август 2013
  Пораки:
  1.212
  Допаѓања:
  1.288
  Зрдаво, butterfly96.
  И јас сум како тебе. Сакам работи кои се опасни и предизвикуваат возбуда. Не сум пробала да се спуштам со падобран но би сакала...кога ќе порасам (знам дека звучам како бебе).
   
 3. Queen-K

  Queen-K Активен член

  Се зачлени на:
  22 септември 2013
  Пораки:
  89
  Допаѓања:
  8
  Адреналин, уффффффффффффффффф... Обожувам ! :inlove: Типичен зависник, во крвта ми е тоа :inlove:
   
 4. Rama

  Rama Форумски идол

  Се зачлени на:
  9 декември 2011
  Пораки:
  4.547
  Допаѓања:
  48.047
  Пол:
  Женски
  Јес јес сакам и практикувам покачување на хормончево, сакам лудо возење со кола ,со мотор :lol: не би ми пречеле и други работи
   
 5. Kikka.C19.20

  Kikka.C19.20 Нов член

  Се зачлени на:
  20 ноември 2013
  Пораки:
  212
  Допаѓања:
  22
  Обожавам опасни работи...Имам пробано
  -да рипам од 10 метри висока скокалница во аква парк
  -да се спуштам од нависокиот тобоган кој е висок колку 10 спратна зграда
  -банџи
  :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
   
 6. RiRii

  RiRii Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 август 2011
  Пораки:
  210
  Допаѓања:
  45
  Пол:
  Женски
  Секако дека ектремните испробувања се најдобрите за адреналинот на 100ка со задоволство сакам да испобувам додека мајками ме гледа и си го крати животот од страв (кога бев во us)...
  НООООО секако каде без адреналинот од препишувањето од телефон за време на тестот по математика кога професорката е неколку чекори пред вас...Возбудата од 5ка истовремено и страв ах... :D :rofl:
   
 7. Tara12

  Tara12 Нов член

  Се зачлени на:
  25 април 2014
  Пораки:
  28
  Допаѓања:
  0
  Ааа кога се возам во кола и ако има удолничка ми доваѓа адреналин