1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Аеробик

Дискусија во 'Фитнес' започната од m.a.r.e, 15 декември 2009.

 1. m.a.r.e

  m.a.r.e Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 декември 2009
  Пораки:
  22
  Допаѓања:
  19
  Дали можи некој да ми кажи каде има вакви фитнесс центри за аеробик пилатеси и сл.?
   
 2. LaRagazza

  LaRagazza Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 декември 2009
  Пораки:
  203
  Допаѓања:
  121
  Во Ѓорче спроти црквата има аеробик(разни видови-пилатес,кик бокс аеробик,степ аеробик)Многу е добро,се гледаат резултати и после 3 тата недела.800 денари е месечно и има разни термини најчесто навечер.Има и во Вера Циривири кај хотел Карпош и таму е супер,можеби и подобро
   
  На Jessy _S, Just.....Someone, RedHeart и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 3. gabi.t5

  gabi.t5 Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 ноември 2009
  Пораки:
  7
  Допаѓања:
  2
  telefonce da ne imas od gorce
   
  На Just.....Someone му/ѝ се допаѓа ова.
 4. Dark-Rose

  Dark-Rose Истакнат член

  Се зачлени на:
  30 декември 2009
  Пораки:
  136
  Допаѓања:
  76
  Девојки ако знаете би ве замолила да ми кажете некој аеробик клуб во близината на аеродром и износот на месечната чланарина. Однапред ви благодарам, позз.
   
 5. LaFille

  LaFille Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 ноември 2009
  Пораки:
  1.358
  Допаѓања:
  57


  Некоја информација повеќе околу ова во Вера Циривири?
   
 6. LaRagazza

  LaRagazza Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 декември 2009
  Пораки:
  203
  Допаѓања:
  121
  Епа во Вера Циривири е 1000 денари месечно ама можеш да идеш секој ден. Ко што памтам јас секој ден имаше од седум саат навечер,ке отидеш таму и ќе си прашаш дали има место затоа што некогаш е преполно
   
 7. Dark-Rose

  Dark-Rose Истакнат член

  Се зачлени на:
  30 декември 2009
  Пораки:
  136
  Допаѓања:
  76
  Девојки нема никој да ми предложи некој аеробик центар во близината на аеродром или н.лисиче? :(
   
 8. fannya

  fannya Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 февруари 2010
  Пораки:
  35
  Допаѓања:
  4
  A mene ima li nekoj da mi predlozi nekoj aerobik centar ama da bide nekade vo Centar vo Skopje
   
 9. Andzelika

  Andzelika Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 март 2010
  Пораки:
  162
  Допаѓања:
  176
  Аеробик има во н.лисиче во школото Лазо Ангеловски,моментално има ЗУМБА нешто како аеробик со латино американски танц,многу е добро.Мислам дека цената беше 1000денари се иде два пати неделно,значи 8 пати месечно.
  Позз
   
 10. Melanie

  Melanie Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 февруари 2010
  Пораки:
  556
  Допаѓања:
  87
  A da ne znaes koi denovi ima i vo kolku saat pozzz
   
 11. Andzelika

  Andzelika Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 март 2010
  Пораки:
  162
  Допаѓања:
  176
  Искрено незнам,ама ќе се распрашам и ќе ти кажам,ама мислам дека беше вторник и четврок...
   
 12. MidnightFlower

  MidnightFlower Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 февруари 2010
  Пораки:
  197
  Допаѓања:
  47
  Zdravo, mozhe nekoj da mi kazhe nekoe studio za aerobik vo centar, kisela voda ili na vodno ?
  Ako znaete cena i telefon, ushte poubavo, hehe. :)
  I izvinete za latinicata, ama nekako ne mozham da ja smenam, stiskam 2 pati Shift, nejkje. :/
   
 13. Kitten

  Kitten Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 ноември 2009
  Пораки:
  9.375
  Допаѓања:
  42.187
  Пол:
  Женски
  Има аеробик во дом на АРМ и Олимпик (поранешниот фитнес клуб на Олимписки базен), 3 пати неделно, цената е 1200ден... Сега незнам како е со групите, бидјеќи ради летниов период се намалија па се правеа преспојувања, најубаво ќе биде да се јавиш и да прашаш, па да видиш кога ќе ти одговара. Јас сум таму и сум презадоволна. Еве ти два линка за повеќе информации:
  http://www.facebook.com/profile.php.../148875461911?v=wall&ref=ts&ajaxpipe=1&__a=43
  http://aerobik.webs.com/
   
 14. lylaby

  lylaby Популарен член

  Се зачлени на:
  20 март 2010
  Пораки:
  631
  Допаѓања:
  333
  Пол:
  Женски
  http://www.facebook.com/?ref=home#!/pro ... 546&ref=ts
  женскава прави чуда ,значи потење до бесвест кондициони кардиоваскуларно тренинзи воедно забавни вклучено е и латино танцување не се секој час зависи од расположение :) Нема да згрешите јас сум презадоволна!
   
  На step и Bozica1980 им се допаѓа ова.
 15. Annath

  Annath Форумски идол

  Се зачлени на:
  9 јануари 2010
  Пораки:
  22.868
  Допаѓања:
  198.126
  Пол:
  Женски
  Може ли да ми кажете некаде во Маџари дали има нешто студио за аеробик, фитнес, пилатес, што било? Јас досега не успеав да најдам ништо такво...
   
 16. sunnygirl

  sunnygirl Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 септември 2010
  Пораки:
  63
  Допаѓања:
  19

  Moze podetalni informacii za ova vo Gjorce....Kade tocno (kaj koja crkva) ili tel. br.
  tenx
   
 17. BBojana

  BBojana Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 септември 2010
  Пораки:
  111
  Допаѓања:
  5
  Пред некој ден поминував карши универзална сала и карши Апче во една нова зграда имаше највероватно аеробик :D Знае некој за што прашувам?
  Интересно ми се виде, а немав време да застанам да видам што е. Ако знае некој нека пише
   
 18. passion.for.fashion

  passion.for.fashion Истакнат член

  Се зачлени на:
  24 мај 2010
  Пораки:
  396
  Допаѓања:
  87
  а каде? и колку пари е месечно? :)
  иначе знае некој каде има аеробик во карпош ? и по можност цената да ја знае? :^)
   
 19. ciribiribela

  ciribiribela Популарен член

  Се зачлени на:
  12 август 2010
  Пораки:
  1.272
  Допаѓања:
  651
  Пол:
  Женски
  Девојки има ли во Кисела Вода некаде аеробик, многу ми се оди, сакам да ми е блиску за да можам дома да се туширам после вежбање???
   
 20. jasic

  jasic Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 октомври 2010
  Пораки:
  18
  Допаѓања:
  8
  ВИДИ НА ОФИЦИЛАЈНАТА СТРАНА НА www.zumba.com со бирање на Македонија или Скопје.Има кои се лиценцирани инструктори за Македонија со термини и локациите.
  Поздрав