Аеробик

Дискусија во 'Фитнес' започната од m.a.r.e, 15 декември 2009.

 1. Maci.i

  Maci.i Нов член

  Се зачлени на:
  5 ноември 2015
  Пораки:
  4
  Допаѓања:
  1
  Пол:
  Женски
  jas znam vo kisela voda , profesorka sto drzi aerobik povekje od 20 godini, i mozam da kazam deka e definitivno najdobra vo svojata profesija. Cenata e 300 den mesecno :)
   
  На Cinderfakinrella му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Maci.i

  Maci.i Нов член

  Се зачлени на:
  5 ноември 2015
  Пораки:
  4
  Допаѓања:
  1
  Пол:
  Женски
  Neznam za Aerodrom ama znam za Kisela Voda
   
 3. baba Rada

  baba Rada Популарен член

  Се зачлени на:
  27 мај 2015
  Пораки:
  4.499
  Допаѓања:
  25.437
  Пол:
  Женски
  каде точно во К.вода...тоа е многу ефтино.
   
  На Cinderfakinrella му/ѝ се допаѓа ова.
 4. Maci.i

  Maci.i Нов член

  Се зачлени на:
  5 ноември 2015
  Пораки:
  4
  Допаѓања:
  1
  Пол:
  Женски
  kaj osnovnoto uciliste dunja, vo sportskata sala nezavisna makedonija ,vekje mesec dena vezbam odlicno e ! :))
   
 5. baba Rada

  baba Rada Популарен член

  Се зачлени на:
  27 мај 2015
  Пораки:
  4.499
  Допаѓања:
  25.437
  Пол:
  Женски
  А како се термините, кои денови...голема ли е групата..добра ли е инструкторката??
  Сакам јас да почнам, макар да с двоумам дали да почнам со зумба, ама примамлива ми е ценава.
   
 6. Maci.i

  Maci.i Нов член

  Се зачлени на:
  5 ноември 2015
  Пораки:
  4
  Допаѓања:
  1
  Пол:
  Женски
  terminite se sreda i petok . sreda od 6 do 7 , a petok od 5 do 6.Instruktorkata dava da dojdes da vezbas ednas da vidis kako e , pa ako odlucis da ides si plakjas, ako ne ne ti zima pari .Grupata e okolu 20 dusi, ama salata e golema ,mene mi e super , eeve ti broj od nea pa javi se za poise informacii 072314936. Sto se odnesuva do instruktorkata ona go otpocna aerobikot vo skopjevo pred 20 godini... ima drzeno na mnogu mesta so godini..vredi da vidis.
   
 7. baba Rada

  baba Rada Популарен член

  Се зачлени на:
  27 мај 2015
  Пораки:
  4.499
  Допаѓања:
  25.437
  Пол:
  Женски
  Ти Благодарам многу, сигурно ќе дојдам.Поздрав
   
 8. fans

  fans Истакнат член

  Се зачлени на:
  31 јануари 2015
  Пораки:
  68
  Допаѓања:
  86
  Пол:
  Машки
  :)
  Најдобриот аеробик во Скопје
   
 9. baba Rada

  baba Rada Популарен член

  Се зачлени на:
  27 мај 2015
  Пораки:
  4.499
  Допаѓања:
  25.437
  Пол:
  Женски
  А каде се наоѓа??
   
 10. bella.s

  bella.s Популарен член

  Се зачлени на:
  27 август 2013
  Пораки:
  2.104
  Допаѓања:
  10.741
  Пол:
  Женски
  Dvapati nedelno aerobik,za kolku vreme ima vidlivi rezultati i koi,sakam da trgnan ama nekako sum skepticna,si mislam sto se dva dena nedelno po saat,ama ko sto citam obicno sekade e taka?
   
 11. girl.09

  girl.09 Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 декември 2013
  Пораки:
  173
  Допаѓања:
  49
  Здраво девојки, би сакала да ве прашам да не знаете некое место за аеробик, каде што месечна чланарина е не повеќе од 1000 денари. За локација пожелни се Општина Карпош и Центар во Скопје, но сепак предложете ако знаете и други.
   
 12. anib

  anib Истакнат член

  Се зачлени на:
  22 август 2011
  Пораки:
  40
  Допаѓања:
  22
  Пол:
  Женски
  Микс аеробик Дом на Арм, 1300ден три псти неделно, но доколку плаќаш 2месеци наеднаш е 2000ден
   
 13. Dalmatinka93

  Dalmatinka93 Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 март 2016
  Пораки:
  33
  Допаѓања:
  160
  Пол:
  Женски
  Здраво.
  Сретнав мислење дека има аеробик и пилатес во нас. Лисиче кај трговскиот, меѓутоа мислењето е од 2011. Дали има некој понови информации за тој дел, или во салата на Димитар Македонски?
  Ви благодарам.

  А за Аеродром, идев јас во Блаже Конески на аеробик, задоволна сум, само веќе не ми одговара локацијата и термините се многу доцна.
  Три пати неделно (вторник, четврток од 21ч. и недела од 19ч. мислам дека така беа термините). А цената е 1000 денари месечно.
   
 14. Normina

  Normina Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 мај 2015
  Пораки:
  135
  Допаѓања:
  52
  Пол:
  Женски
  Здраво девојки ... Дали некоја од вас знае , дали има некој кој што дава часови по аеробик бо Струмица ?
   
 15. Femiz

  Femiz Истакнат член

  Се зачлени на:
  24 ноември 2016
  Пораки:
  28
  Допаѓања:
  3
  Predlog za aerobik vo Kapishtec?
   
 16. CinnamonBambi

  CinnamonBambi Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 јуни 2013
  Пораки:
  395
  Допаѓања:
  424
  Пол:
  Женски
  Дали некој знае за утрински аеробик или пилатес во Аеродром? Од 8-9 часот што почнува, се' што видов е 7-8-9 навечер...
   
 17. jok

  jok Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 јули 2012
  Пораки:
  800
  Допаѓања:
  739
  АЕРOДРOМ
  - Пoн-Сре-Пет
  17, 18, 19 и 20ч.
  - Втo-Чет
  10,18, 19 и 20ч.
  - Сaбoтa
  10,18 и 19ч.
  Oва се термини за пилатес во PowerHousePilates.
   
  На CinnamonBambi му/ѝ се допаѓа ова.
 18. Dalmatinka93

  Dalmatinka93 Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 март 2016
  Пораки:
  33
  Допаѓања:
  160
  Пол:
  Женски
  Каде е ова? И колку се плаќа?
   
 19. jok

  jok Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 јули 2012
  Пораки:
  800
  Допаѓања:
  739
  бул. Јане Сандански бр.24 (кај комплекс банки)
  тел. 070/54 24 40; 078/ 34 24
  Еден месец е 1000 ден.
   
 20. CinnamonBambi

  CinnamonBambi Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 јуни 2013
  Пораки:
  395
  Допаѓања:
  424
  Пол:
  Женски
  Фала за одговорот :) Ако некој друг знае и друго место, нека сподели