Аеробик

Дискусија во 'Фитнес' започната од m.a.r.e, 15 декември 2009.

 1. CameliaMiller

  CameliaMiller Форумски идол

  Се зачлени на:
  12 август 2015
  Пораки:
  6.579
  Допаѓања:
  159.461
  Женски, препорачајте аеробик Автокоманда, Аеродром.. Со вечерни термини, од 8. :)
   
 2. Morena 20

  Morena 20 Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 август 2015
  Пораки:
  24
  Допаѓања:
  10
  Пол:
  Женски
  Zdravo zenski,sakam da prasham kade vo Aerodrom vo okolinata na kapitol najblisku ima aerobik
   
 3. iloveaduck

  iloveaduck Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 декември 2016
  Пораки:
  13
  Допаѓања:
  9
  Пол:
  Женски
  Девојки, со мајка ми сакаме да почнеме заедно некој тренинг да посетуваме, меѓутоа нејзиното работно време не ја квалификува ни за утринска ни за вечерна група од понеделник до петок. Да не знаете некое место што има викенд групи? Благодарам однапред <3
   
 4. zhap4e

  zhap4e Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 март 2011
  Пораки:
  6.100
  Допаѓања:
  97.253
  Пол:
  Женски
  Не знам за такви што нудат некакви пакети само за викенди... но, мих аеробик кај Лазар Иванов има групи што имаат по еден тренинг во сабота,останатите два преку работна седмица - Ќе ги видиш во табелата, група 7, 8 и 9. Има и нешто за поединечен тренинг по цена од 200 денари, но не знам како тоа функционира.
  Пиши му на Лазар и види -предложи нешто, дали ќе најде некаков начин да ве вметне во нешто за саботен тренинг бар со групиве, пошто нели сте сепак две, а да излезе од понудата - 1 месец со три тренинзи за сума..дрн дрн, за да не плаќате по цена од поединечен тренинг 200 ден (оти, 4 саботи х 200 ден. = 800 денари за месец за само 4 тренинзи во месецот за еден, а колку му беше 1.200 или 1.400? месечно за три тренинзи неделно).
   
  На iloveaduck му/ѝ се допаѓа ова.
 5. iloveaduck

  iloveaduck Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 декември 2016
  Пораки:
  13
  Допаѓања:
  9
  Пол:
  Женски
  Леле фала многу, прекрасна си. Убав ден!
   
  На zhap4e му/ѝ се допаѓа ова.
 6. Veroniqa

  Veroniqa Нов член

  Се зачлени на:
  6 септември 2017
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
  Пол:
  Женски
  Zenski me interesira dali ima casovi za aerobik vo avtokomanda ili nekade blizu avtokomanda
  Ako ima Info please
   
 7. nearMe

  nearMe Активен член

  Се зачлени на:
  22 јануари 2016
  Пораки:
  72
  Допаѓања:
  38

  vo skoloto stiv naumov ima kombinacija so pilates i zumba
  pobaraj gi na fb kako fit one
   
 8. Xxxx2

  Xxxx2 Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 јули 2015
  Пораки:
  20
  Допаѓања:
  3
  Пол:
  Женски
  Ај ве молам препорачајте ми евтин аеробик или пилатес во Скопје.
   
 9. Xxxx2

  Xxxx2 Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 јули 2015
  Пораки:
  20
  Допаѓања:
  3
  Пол:
  Женски
  Уште ли е активно ова?
   
 10. JoanaS

  JoanaS Истакнат член

  Се зачлени на:
  30 октомври 2016
  Пораки:
  426
  Допаѓања:
  2.823
  Пол:
  Женски
  Некоја програма за аеробик што можам да си ја симнам а што е ефикасна?:)
   
 11. angel11

  angel11 Активен член

  Се зачлени на:
  4 септември 2017
  Пораки:
  6
  Допаѓања:
  0
  Пол:
  Женски
  Zdravo, da prasam dali nekoj znae dali ima aerobik vo butel ? :)
   
 12. FlameFairy

  FlameFairy Популарен член

  Се зачлени на:
  11 јануари 2011
  Пораки:
  278
  Допаѓања:
  192
  Кисела вода аеробик негде, само да е поефтино, да не биде 2000 ден месечно?
   
 13. LadyR

  LadyR Популарен член

  Се зачлени на:
  27 јуни 2012
  Пораки:
  633
  Допаѓања:
  1.014
  Аеробик/пилатес/зумба во Кисела Вода?
   
 14. baba Rada

  baba Rada Популарен член

  Се зачлени на:
  27 мај 2015
  Пораки:
  4.499
  Допаѓања:
  25.443
  Пол:
  Женски
  Во дом на слепите имаш зумба..три пати неделно е 1000 ден.
  На чешма имаш зумба исто така во куќа на трети спрат, наспроти споменикот до казиното..имаш на рампа..имаш аеробик во школото Н.Ѓ. Дуња.....
   
  На LadyR му/ѝ се допаѓа ова.
 15. Spidy

  Spidy Популарен член

  Се зачлени на:
  19 ноември 2009
  Пораки:
  3.201
  Допаѓања:
  8.347
  Пол:
  Женски
  Дали знаеш како се вика школата за зумба кај дом на слепи, да ги побарам на нет?
   
 16. baba Rada

  baba Rada Популарен член

  Се зачлени на:
  27 мај 2015
  Пораки:
  4.499
  Допаѓања:
  25.443
  Пол:
  Женски
  Жалам душо, незнам како се викаат, но имаат термини во понеделник, среда и петок од 19 и од 20 часот.
   
  На Spidy му/ѝ се допаѓа ова.
 17. Avery

  Avery Популарен член

  Се зачлени на:
  1 ноември 2014
  Пораки:
  2.031
  Допаѓања:
  12.137
  Пол:
  Женски
  Да не знаете каде има утрински групи освен во Тринити? По можност пилатес.
   
 18. jok

  jok Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 јули 2012
  Пораки:
  814
  Допаѓања:
  754
  Во Центар има во Powerhouse Pilates, зад пазарчето Буњаковец е. И во Топ Форма, зградата до Силбо.
   
  На Avery му/ѝ се допаѓа ова.
 19. p.elena

  p.elena Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 јануари 2014
  Пораки:
  5
  Допаѓања:
  1
  Dali znaes koj gi drzi casovite vo skoloto Н.Ѓ. Дуња,koi termini i kako mozam da zakazam tamu
   
 20. Трепетлика

  Трепетлика Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 јуни 2015
  Пораки:
  74
  Допаѓања:
  29
  Пол:
  Женски
  Дали некој вежбал total body workout во спортскиот центар Јане Сандански кај хотел Русија?
  Доклку да, ме интересира колкави се групите, дали ид музика у позадина додека се вежба и колку е напорно :)
  Фала!