1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Аеробик

Дискусија во 'Канта' започната од AnaBanana, 8 декември 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. AnaBanana

  AnaBanana Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 ноември 2009
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  0
  Каде има аеробик во близина на Млечен (Тафталиџе)? И што вид на аеробик, колку пари и термини? Ако имате некој линк од интернет каде може да се информирам, ве молам споделете. Благодарам.
   
 2. julie77

  julie77 Форумски идол

  Се зачлени на:
  2 февруари 2010
  Пораки:
  5.566
  Допаѓања:
  20.050
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.