1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Академија Леонтич

Дискусија во 'Образование' започната од The-Queen, 12 март 2011.

 1. The-Queen

  The-Queen Популарен член

  Се зачлени на:
  10 јули 2010
  Пораки:
  2.139
  Допаѓања:
  2.424
  Здраво Феминки :)
  Вака да ве прашам какви се вашите искуства со академијата Леонтич, дали некој студира или учи средно таму?


  п.с. Не видов ваква тема, но ако е дупла слободно заклучете ја или преместете ја :)
   
  На roberta-rubi му/ѝ се допаѓа ова.
 2. roberta-rubi

  roberta-rubi Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 септември 2010
  Пораки:
  135
  Допаѓања:
  61
  И јас би сакала да знаам нешто повеке колку трае каква диплома добиваш и каде можиш да се вработиш?