1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Акапулко(Мексико)

Дискусија во 'Патувања и одмори' започната од princess11ska, 4 јуни 2013.

 1. princess11ska

  princess11ska Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 август 2011
  Пораки:
  180
  Допаѓања:
  64
  Бил некој? Сон мој нај, нај, нај убав!!
  [​IMG]
   
 2. loveme-4ever

  loveme-4ever Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 декември 2011
  Пораки:
  97
  Допаѓања:
  14
  Пол:
  Женски
  Не сум била ;(
  Aма сакам многу да одам, a ако отидам таму нема да се вратам ќе си останам засекогаш:lol:
   
 3. Plavusa.17

  Plavusa.17 Популарен член

  Се зачлени на:
  20 март 2011
  Пораки:
  4.133
  Допаѓања:
  6.033
  Тој што бил уште се нема освестено од шпанската серија во која се замислува во главна улога :rofl: :rofl: :rofl:
   
 4. leighton23

  leighton23 Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 мај 2013
  Пораки:
  738
  Допаѓања:
  1.681
  многу сакам да одам таму :inlove:
   
 5. Gentleman..D

  Gentleman..D Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 јуни 2013
  Пораки:
  268
  Допаѓања:
  44
  лелеееее бееее немам појденоо сон за сите е ова аххххх :inlove: :inlove: :inlove:
   
 6. Liebe

  Liebe Истакнат член

  Се зачлени на:
  16 јули 2011
  Пораки:
  28
  Допаѓања:
  2
  Имам добар пријател од Гвадалахара,Мексико и сака да отидам кај него да седам па сега е вработен и рече каде сакам во Мексико би можеле да одиме.. can't wait <3
   
 7. L-a-r-a22

  L-a-r-a22 Популарен член

  Се зачлени на:
  9 февруари 2013
  Пораки:
  1.337
  Допаѓања:
  10.770
  Пол:
  Женски
  Пак сакам да одам... лани ми се одеше, оваа година пак ми се оди. :D
   
 8. Lilit

  Lilit Форумски идол

  Се зачлени на:
  25 ноември 2009
  Пораки:
  11.770
  Допаѓања:
  151.259
  Твоите би биле среќни кога ќе им кажеш дека ќе одиш кај Хозе Мануел Сантос де ла Руиз Диего де Сол кој има нешто повеќе од 30 години и работи на некоја плантажа за нешто-нешто. Што убаво, со 17 години како размислувате... каде сакала во Мексико и сакал да оди она таму. Исто како во шпанска серија.
   
  На anabel-a, Plavusa.17 и Lili.lili им се допаѓа ова.
 9. senza.parole

  senza.parole Форумски идол

  Се зачлени на:
  22 септември 2010
  Пораки:
  3.500
  Допаѓања:
  22.875
  Пол:
  Женски
  Лилитко, ич мор да не те чуди.
  Една од Југот ни наш што ја знам, два реда муабет не знаеше да сврзи, од дома не излегуваше се омажи за еден таков, од Мексико и тоа. :D :D

  Се запознаа на широко познатата друштвена мрежа ФБ, а официјално на Автобуската станица каде тој беше дошол да ја земе за жена. Да, да.... сè ова се случи во рок од еден месец. :nod: :tmi:

  Најголема иронија е тоа што да беше типот наш сонародник, таков стар и испечен во тенот од Мексичките плантажи (неќам да навредам никој, само опишувам ситуација), тоа што он би го добил од неа би била само оваа фацка |( .

  Да додадам само оти имаше едвај 19 год.

  Битно она главна си е сега. Комплекси. :clap:
   
 10. Liebe

  Liebe Истакнат член

  Се зачлени на:
  16 јули 2011
  Пораки:
  28
  Допаѓања:
  2
  Реков ми е пријател и го познавам сигурно не би се дрзнала така одам кај некој. И моите се запознати. Нејќам да звучи ко да ти се правдам ама сигурно нема 30 години. И да, можам на 17 да одам и да го видам Мексико и Акапулко НЕКОИ не можат ни до крајот на животот. ;)
   
 11. mims-89

  mims-89 Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 мај 2010
  Пораки:
  6.488
  Допаѓања:
  24.071
  Па и јас да си фатам „пријател„ ќе идам и ќе го видам, па тоа секој го може, само работата е кој е мераклија по онлајн запознавања хм... :D