1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Акваристика

Дискусија во 'Слободно време' започната од Miss_b, 15 ноември 2019.

 1. Miss_b

  Miss_b Активен член

  Се зачлени на:
  9 ноември 2019
  Пораки:
  15
  Допаѓања:
  16
  Пол:
  Женски
  Ја отворам темава за сите љубители на акваристика, за прикачување слики од нашите аквариуми, совети во врска со акваристиката.
   

  Прикачени фајлови:

  На Кена Рис и kolovoz им се допаѓа ова.
 2. Компир Манџа

  Компир Манџа Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 ноември 2019
  Пораки:
  2.835
  Допаѓања:
  4.291
  Пол:
  Машки
  Јас имав аквариум, ама се откажав од него...
   
  На Miss_b му/ѝ се допаѓа ова.
 3. TutiFuti

  TutiFuti Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 август 2010
  Пораки:
  3.469
  Допаѓања:
  33.207
  Пол:
  Женски
  Здравје за некој месец ќе стаса авариумот што ми е сон од мн поодамнљ и тогаш ќе објавам слики, сега чувам златна во кугла
   
  На Miss_b му/ѝ се допаѓа ова.
 4. Компир Манџа

  Компир Манџа Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 ноември 2019
  Пораки:
  2.835
  Допаѓања:
  4.291
  Пол:
  Машки
  Какви риби размислуваш да ставиш?
   
  На Miss_b му/ѝ се допаѓа ова.