1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Аква парк - Пробиштип

Дискусија во 'Патувања и одмори' започната од Tanjamm, 29 јули 2014.

 1. Tanjamm

  Tanjamm Форумски идол

  Се зачлени на:
  6 октомври 2011
  Пораки:
  6.911
  Допаѓања:
  10.049
  Кој бил, искуства? За цената сум чула дека е 300 денари, е сега дали цената еиста и сега?
   
 2. shz

  shz Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 септември 2012
  Пораки:
  5.660
  Допаѓања:
  49.316
  Пол:
  Женски
  Има посебна тема за аква паркот во Пробиштип
  не се исти цените од понеделник до петок е 100 ден само во големиот и детскиот базент, а онака незнам колку се цените има на страната на фб
   
 3. Nati.P

  Nati.P Популарен член

  Се зачлени на:
  16 април 2011
  Пораки:
  2.013
  Допаѓања:
  854
  350 денари ако не се лажам. Мислам дека така прочитав на фејсбук, а имаат и некои пакети на влезници.
   
 4. Lovely93

  Lovely93 Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 септември 2013
  Пораки:
  2.637
  Допаѓања:
  2.016
  Пол:
  Женски
  Не е ништо посебно, ама за кај нас е задоволително. И плус овој во Скопје може вода да му носи.
   
 5. COollLady

  COollLady Популарен член

  Се зачлени на:
  18 ноември 2011
  Пораки:
  654
  Допаѓања:
  1.336
  Jaс бев и задоволна сум, имаше многу луѓе, добра музика, малку цените на јадењето се високи, ама не претерано :)
  Инаку за цените, eве ви ценовник во споилер :)
  [​IMG]
  Мислам дека за дечиња до 4 год. не се плаќа билет :)
  На влезот има обезбедување и дозволуваат само вода да се внесува, од луѓето собраа една соба јадење :D
   
 6. Tanjamm

  Tanjamm Форумски идол

  Се зачлени на:
  6 октомври 2011
  Пораки:
  6.911
  Допаѓања:
  10.049
  Епа скапо е. 350 денари, аауу и 300 е скапо. За тие луѓе што живеат во Пробиштип и околните гратчиња оав е скапо задоволство.
   
 7. Belieberforeever

  Belieberforeever Активен член

  Се зачлени на:
  30 јули 2014
  Пораки:
  20
  Допаѓања:
  9
  Јас кога бев лани беше 350денари.Сега незнам ама беше многу убаво имаше базени доббра музика.. :)
   
 8. Em4e711

  Em4e711 Популарен член

  Се зачлени на:
  11 август 2010
  Пораки:
  608
  Допаѓања:
  368
  Дали е се функционално? Јас слушнав некои реквизити биле искршени...
   
 9. COollLady

  COollLady Популарен член

  Се зачлени на:
  18 ноември 2011
  Пораки:
  654
  Допаѓања:
  1.336
  Се е функционално само на некои од дуплите гуми, може една-две-три не знам, една рачка имаат скината :)
   
 10. The-fallen-one

  The-fallen-one Активен член

  Се зачлени на:
  2 јули 2014
  Пораки:
  138
  Допаѓања:
  39
  Бев лани во Пробиштип,специјално за аквапаркот. Преубаво си поминав и уште 100 пати би отишла. А за цените,тие не се баш нај нај али вреди да се отиде.
   
 11. Tanjamm

  Tanjamm Форумски идол

  Се зачлени на:
  6 октомври 2011
  Пораки:
  6.911
  Допаѓања:
  10.049
  Соблекувална сигурно има таму? Да знам дали купаките во ташна да ги носам.
   
 12. shz

  shz Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 септември 2012
  Пораки:
  5.660
  Допаѓања:
  49.316
  Пол:
  Женски
  Има соблекувална
   
 13. Queen8

  Queen8 Популарен член

  Се зачлени на:
  8 февруари 2018
  Пораки:
  4.279
  Допаѓања:
  20.706
  Пол:
  Женски
  Во Аква парк Пробиштип сум била еднаш и генерално ми се допадна. Можеби не е нешто специјално, но во услови на едно мало гратче, ко шо е Пробиштип, премија е да има еден таков солиден базен.
   
  На KuklickaMoja, Lovelybaby<3, Soncence3 и 3 други им се допаѓа ова.
 14. spacegirl92

  spacegirl92 Популарен член

  Се зачлени на:
  19 август 2016
  Пораки:
  477
  Допаѓања:
  2.511
  Пол:
  Женски
  Го отворија ли?
   
 15. Feminka22

  Feminka22 Форумски идол

  Се зачлени на:
  9 декември 2014
  Пораки:
  12.604
  Допаѓања:
  39.697
  Пол:
  Женски
  65C6D62A-E82B-46C1-80F4-7480C89EA4A7.jpeg
  да
   
  На spacegirl92 му/ѝ се допаѓа ова.
 16. shz

  shz Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 септември 2012
  Пораки:
  5.660
  Допаѓања:
  49.316
  Пол:
  Женски
  Го отворија пред некој ден
   
  На spacegirl92 му/ѝ се допаѓа ова.
 17. Бетмен од Скопје

  Бетмен од Скопје Активен член

  Се зачлени на:
  17 јули 2020
  Пораки:
  14
  Допаѓања:
  5
  Пол:
  Машки
  Која е цената за целодневна посета?
   
 18. Lima24

  Lima24 Популарен член

  Се зачлени на:
  21 август 2014
  Пораки:
  1.250
  Допаѓања:
  3.043
  Пол:
  Женски
  350 денари за возрасен
   
  На Tajnaotrovna му/ѝ се допаѓа ова.
 19. Lima24

  Lima24 Популарен член

  Се зачлени на:
  21 август 2014
  Пораки:
  1.250
  Допаѓања:
  3.043
  Пол:
  Женски
  Во што е разликата на аква паркот во Пробиштип и Скопје?