Форумџика на годината 2020

Ако знаете некоја порака за роденден ..

Дискусија во 'Канта' започната од ViN.-2, 16 јули 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. ViN.-2

  ViN.-2 Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 јули 2012
  Пораки:
  46
  Допаѓања:
  7
  Пол:
  Женски
  Нова сум на форумов и можеби нема да се снајдам доволно добро но на дечко ми му е роденден за неколку дена,и ми треба некоја убава порака за роденден,ако знаете некои убави пораки пишете :*
   
 2. xxdolcevita

  xxdolcevita Истакнат член

  Се зачлени на:
  16 јули 2012
  Пораки:
  16
  Допаѓања:
  2
  Посакувам твојата убавина да трае вечно, затоа што ако знаат каква убавина носиш во себе, тогаш ќе знаат колку голем човек си ти! Среќен роденден ♥
   
  На ViN.-2 му/ѝ се допаѓа ова.
 3. kikav

  kikav Популарен член

  Се зачлени на:
  28 февруари 2011
  Пораки:
  2.711
  Допаѓања:
  2.030
  Светот им прави пат само на оние кои знаат каде чекорат. Еден од нив биди и ти, нека светот ти ги отвори патиштата до сите твои желби и убавини. Човек е најсреќен кога му се исполнуваат желбите. Затоа од сè срце ти посакувам сите твои желби да ти се исполнат! Среќен роденден
   
  На ViN.-2 му/ѝ се допаѓа ова.
 4. Alesii

  Alesii Популарен член

  Се зачлени на:
  19 февруари 2012
  Пораки:
  1.125
  Допаѓања:
  841
  Има ваква тема и башка зашто си ја ставила темава во ЉУБОВНИ ПРОБЛЕМИ???
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.