1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Ако имате свечени фустани што не ви требаат

Дискусија во 'Канта' започната од Paprika, 12 јули 2017.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Paprika

  Paprika Активен член

  Се зачлени на:
  23 јули 2016
  Пораки:
  67
  Допаѓања:
  73
  Ako imate svileni ili satenski fustani sto ne vi trebat ako sakate da mi podarite nekoj ili prodadete pozdrav
   
 2. Dust

  Dust Game Over

  Се зачлени на:
  27 септември 2011
  Пораки:
  10.938
  Допаѓања:
  163.082
  Пол:
  Женски
  Ај...:hai:
  Во мода..
   
  На SummerGirl и GabyTranceॐ им се допаѓа ова.
 3. Brojka

  Brojka Истакнат член

  Се зачлени на:
  30 јуни 2017
  Пораки:
  196
  Допаѓања:
  1.722
  Девојко си го утнала местото. Форум е а не сајт за продавање гардероба...
   
  На SummerGirl му/ѝ се допаѓа ова.
 4. Paprika

  Paprika Активен член

  Се зачлени на:
  23 јули 2016
  Пораки:
  67
  Допаѓања:
  73
  ok se slucuvat greski ama se nadevam ke najdam nesto
   
 5. orhideea

  orhideea Форумски идол

  Се зачлени на:
  19 септември 2011
  Пораки:
  5.991
  Допаѓања:
  66.445
  Мислам дека не е девојка, или грешам :wasntme::lol: @Paprika
   
 6. Paprika

  Paprika Активен член

  Се зачлени на:
  23 јули 2016
  Пораки:
  67
  Допаѓања:
  73
  Ne gresis
   
  На orhideea му/ѝ се допаѓа ова.
 7. Dust

  Dust Game Over

  Се зачлени на:
  27 септември 2011
  Пораки:
  10.938
  Допаѓања:
  163.082
  Пол:
  Женски
  Не е девојка, машко е
  А темава беше во секс, а сега е во мода:wasntme:
   
  На orhideea му/ѝ се допаѓа ова.
 8. orhideea

  orhideea Форумски идол

  Се зачлени на:
  19 септември 2011
  Пораки:
  5.991
  Допаѓања:
  66.445
  :rofl::rofl::rofl:

  @Paprika а што ќе ти се свилени фустани, одамна ми се чини дека се излезени од мода :?: или ќе ги подариш на некоја?
   
  На buba4e89 и SummerGirl им се допаѓа ова.
 9. Abeja

  Abeja Популарен член

  Се зачлени на:
  24 март 2011
  Пораки:
  4.292
  Допаѓања:
  17.164
  Пол:
  Женски
  Уште се облекува маж ти во женски свилени фустани?
   
  На SummerGirl му/ѝ се допаѓа ова.
 10. Brojka

  Brojka Истакнат член

  Се зачлени на:
  30 јуни 2017
  Пораки:
  196
  Допаѓања:
  1.722
  На некој многу му е досадно..
  |(
   
  На SummerGirl и Someonespecial им се допаѓа ова.
 11. Paprika

  Paprika Активен член

  Се зачлени на:
  23 јули 2016
  Пораки:
  67
  Допаѓања:
  73
  pa uzivam da se oblekuvam vo svileni fustani i da se zamisluvam devojka
   
  На orhideea му/ѝ се допаѓа ова.
 12. Bitter-Sweet

  Bitter-Sweet Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 мај 2010
  Пораки:
  11.156
  Допаѓања:
  63.027
  Пол:
  Женски
  A која величина ти треба? :wasntme:
   
  На SummerGirl му/ѝ се допаѓа ова.
 13. Paprika

  Paprika Активен член

  Се зачлени на:
  23 јули 2016
  Пораки:
  67
  Допаѓања:
  73
  Dust pa sakam da sum vo svilen fustan dodeka zena mi ima sex ne drug
   
 14. Paprika

  Paprika Активен член

  Се зачлени на:
  23 јули 2016
  Пораки:
  67
  Допаѓања:
  73
  40 42 44
   
 15. orhideea

  orhideea Форумски идол

  Се зачлени на:
  19 септември 2011
  Пораки:
  5.991
  Допаѓања:
  66.445
  Погоди (highfive)
   
  На SummerGirl му/ѝ се допаѓа ова.
 16. Abeja

  Abeja Популарен член

  Се зачлени на:
  24 март 2011
  Пораки:
  4.292
  Допаѓања:
  17.164
  Пол:
  Женски
  Еднаш си жена, друг пат си маж. И ти како Боки13, не знаеш кој си, што си.
   
  На buba4e89, Skorpija25, SummerGirl и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 17. Brojka

  Brojka Истакнат член

  Се зачлени на:
  30 јуни 2017
  Пораки:
  196
  Допаѓања:
  1.722
  Досада чуда прави... А и глупавоста такоџе..
  @Paprika
   
  На aceee99 и SummerGirl им се допаѓа ова.
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.