Ако се разбира некој од стари апарати

Дискусија во 'Општи дискусии' започната од pikachu2, 6 август 2015.

 1. pikachu2

  pikachu2 Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 јануари 2015
  Пораки:
  37
  Допаѓања:
  70
  Пол:
  Женски
 2. pikachu2

  pikachu2 Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 јануари 2015
  Пораки:
  37
  Допаѓања:
  70
  Пол:
  Женски
  11823925_1644350505779439_930270128_n.jpg 11830188_1644350439112779_1981804920_n.jpg 11830844_1644350289112794_15982188_n.jpg 11844043_1644350465779443_894258856_n.jpg 11844043_1644350465779443_894258856_n.jpg 11846346_1644350329112790_962292372_n.jpg
   

  Прикачени фајлови:

 3. Queen8

  Queen8 Популарен член

  Се зачлени на:
  8 февруари 2018
  Пораки:
  4.279
  Допаѓања:
  20.634
  Пол:
  Женски
  Колку многу стари апарати имавме, и тоа брендирани, сега стојат по дома, веќе ретко кој користи фото-апарат, мобилните едноставно ги заменија.
   
  На Lovelybaby<3, Недопирлива5 и Aleksandra9999 им се допаѓа ова.