1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Ако уште еден ми пише секс понуда во ЛП!

Дискусија во 'Канта' започната од WildMk, 8 јуни 2018.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. WildMk

  WildMk Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 април 2018
  Пораки:
  37.714
  Допаѓања:
  283.174
  Ако уште еден ми пише секс понуда во ЛП, бидејќи се возбудил на моите постови, има јавно да го објавам со се принт-скринови од пораките!

  Ми се смачи од мажи кои мислат дека ако жена отворено зборува за секс, тогаш сигурно би сакала да има секс со било кој од нив!

  Не си ласкајте! Не пишувам за да ве напалам како мутави неандерталци! Само пишувам мислења, кои немаат благе-везе со вас!

  п.с. може ќе речете дека темава не е за овој подфорум, ама и те како е. Поради постови на жени, на овие теми, 'никнуваат' изроди кои сакаат сексуално да вознемируваат!
   
  На tessie, ku4ence, piksooki и 13 други им се допаѓа ова.
 2. Afrodite¥

  Afrodite¥ Популарен член

  Се зачлени на:
  7 август 2017
  Пораки:
  483
  Допаѓања:
  2.979
  Пол:
  Женски
  Ама тетка, ти кажа дека сакаш швалер да си најдеш на форумов, што е сега проблемот? :sweat:
   
  На ReinaDeCielo и Flower.D им се допаѓа ова.
 3. Sesil

  Sesil Moderator Член на тимот

  Се зачлени на:
  27 ноември 2014
  Пораки:
  6.832
  Допаѓања:
  132.802
  Пол:
  Женски
  Пријавете ги пораките :)
   
  На SummerGirl, Flower.D и Afrodite¥ им се допаѓа ова.
 4. WildMk

  WildMk Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 април 2018
  Пораки:
  37.714
  Допаѓања:
  283.174
  Пријавив денес прв пат. Пред 2-3 дена дознав дека може.
  Ама мислам дека тоа не е доволно.
  Ни треба да се реедуцираат, а не само во тајност да се отстрануваат, како никогаш да не постоеле.

  Аха. А напишав и дека сакам да 'цицам' крв. Мислиш, вистина беше?
   
  На SummerGirl и Flower.D им се допаѓа ова.
 5. Afrodite¥

  Afrodite¥ Популарен член

  Се зачлени на:
  7 август 2017
  Пораки:
  483
  Допаѓања:
  2.979
  Пол:
  Женски
  Не знам тетка, ако преферираш крв имаш моја подршка :)
   
  На SummerGirl, Flower.D и WildMk им се допаѓа ова.
 6. HoneyBun

  HoneyBun Популарен член

  Се зачлени на:
  22 јули 2010
  Пораки:
  503
  Допаѓања:
  973
  Пол:
  Женски
  Еее ти имаш среќа што ти пишуваат :D:D Мене директно dick pics ми праќаат :D
   
  На tessie, SummerGirl, Flower.D и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 7. WildMk

  WildMk Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 април 2018
  Пораки:
  37.714
  Допаѓања:
  283.174
  Имаше и една таква ситуација!
  Навистина се нервирам што сме вака 'под напад'.
  Не ни разбираат дека тоа е сексуално вознемирување.
   
  На tessie, SummerGirl, Alisa22 и 2 други им се допаѓа ова.
 8. SummerGirl

  SummerGirl Форумски идол

  Се зачлени на:
  10 март 2010
  Пораки:
  15.600
  Допаѓања:
  31.685
  Пол:
  Женски
  @WildMk не знам зошто се чудиш за пораките. Има манијаци кои чекаат прилика за да вознемируваат на форумов. Сигурно и јас ќе добивав пораки, ама го затворив сандачето. :D
   
 9. Dust

  Dust Game Over

  Се зачлени на:
  27 септември 2011
  Пораки:
  11.548
  Допаѓања:
  171.432
  Пол:
  Женски
  Канта.
   
  На goodboy му/ѝ се допаѓа ова.
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.