1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Акрил

Дискусија во 'Образование' започната од macencef, 4 јануари 2019.

 1. macencef

  macencef Популарен член

  Се зачлени на:
  20 јуни 2011
  Пораки:
  1.881
  Допаѓања:
  2.770
  Пол:
  Женски
  Ми треба некоја литература за акрилот како лепак