1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Актери кои ве иритираат

Дискусија во 'Филм и ТВ' започната од Neytiri, 20 јули 2011.

 1. Neytiri

  Neytiri Популарен член

  Се зачлени на:
  13 јануари 2010
  Пораки:
  1.289
  Допаѓања:
  2.456
  Кои актери/актерки ве иритираат ?

  Јас не ги сакам Меган Фокс и Џенифер Анистон. Моментално само на нив ми текнува. Ама ќе се надополнам :)
   
  На LittlePinky му/ѝ се допаѓа ова.
 2. ViktorijaMari

  ViktorijaMari Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 јули 2011
  Пораки:
  463
  Допаѓања:
  159
  ештон качер...уф одвратеееен ми е :^)
   
 3. AmandaS

  AmandaS Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 јуни 2011
  Пораки:
  83
  Допаѓања:
  141
  Расел Кроу
   
 4. Anouk

  Anouk Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 јули 2011
  Пораки:
  806
  Допаѓања:
  1.380
  Van Diesel
   
 5. BlackSwan5

  BlackSwan5 Популарен член

  Се зачлени на:
  6 јуни 2011
  Пораки:
  2.765
  Допаѓања:
  3.558
  Кирстен Стујард а најмногу ме нервира затоа што ја дигнаа во облаци а девојката абер нема од глума а и нема никаква харизма.Ме нервира и Џенифер Анистон(некако ми се досадни и монотони филмовите со неа),Анџелина Џоли (антипатично и одвратно суштество а и не е ништо посебно како глумица) има и други ама не ми текнуваат во моментот.
   
  На Susmita и XstrongerX им се допаѓа ова.
 6. viki44e

  viki44e Популарен член

  Се зачлени на:
  17 мај 2010
  Пораки:
  1.988
  Допаѓања:
  1.087
  Oвој Вил Ферел (мислам дека вака се вика) неможам да го смислам!
  Катастрофален!
  [​IMG]
   
  На LittlePinky, mileystar и Divinebutterfly им се допаѓа ова.
 7. Trendafilka

  Trendafilka Форумски идол

  Се зачлени на:
  28 декември 2009
  Пораки:
  5.941
  Допаѓања:
  27.590
  Бен Стилер, Адам Сендлер и Еди Марфи ми одат буквално во пакет. :puke:
  Избегнувам филмови со нив, ма колку сака нека се добри.
  Ме иритираат онака, до коскена срж.

  Дерил Хана.
  [​IMG]
  Коњ бре, коњ.
  Не знам како на времето успеа да се провлече ко фем фатал, ниту ми е убава, ниту талентирана.
  Кога и ко згмечија окцето во Кил Бил, срцето ми ступа од среќа.

  Меган Фокс.
  Ме нервира.
  Само затоа што некој е убав, не значи дека знае да глуми.
  |(
   
  На lolyta777 и Neytiri им се допаѓа ова.
 8. femina90

  femina90 Популарен член

  Се зачлени на:
  25 декември 2009
  Пораки:
  3.997
  Допаѓања:
  2.344
  Николас Кејџ, Киану Ривс, Рене Зелвегер...Овие ми паѓаат на памет сега, не можам да гледам филм со нив како и да е.Сега скоро гледав еден со Киану Ривс, едвај се натерав, ликот беше безживотен :tmi:

  Видов дека многу ја спомнувате Анистон...Мене ми е многу природна, одлично глуми и баш знае да се соживее со ликот што и е доделен.Многу филмови само заради нејзината глума ми биле убави.
   
  На Sunnybun му/ѝ се допаѓа ова.
 9. Srekicka

  Srekicka Популарен член

  Се зачлени на:
  14 мај 2010
  Пораки:
  1.863
  Допаѓања:
  2.846
  Од нашиве Весна Бејби Петрушевска, Лабина Митевска, Кили (ако може да го наречам актер), Сенко Велинов толку ми текува.
  Од странските Силвестер Сталоне и Анџелина Џоли. |(
   
  На Sunnybun му/ѝ се допаѓа ова.
 10. teddybear

  teddybear Популарен член

  Се зачлени на:
  28 декември 2009
  Пораки:
  2.679
  Допаѓања:
  10.370
  Рис Витерспун.
  Ме вади од такт.
  Моментално на неа прво ми текна. :D Друг пат ќе ја дополнам листата. :)
  [​IMG]
   
 11. Breezy

  Breezy Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 јуни 2011
  Пораки:
  476
  Допаѓања:
  765
  Скарлет Јохансон, сегде иста ми е, емоции како картонска кутија.
  Оние од Твајлајт, органски не можам да ги сварам. :puke:
  Пејачи на кои им е здосадено и проаѓаат низ некој период на промена и се одлучуваат да си ја подобрат кариерата и да се пробаат во актерство, што е прилично погрешно (читај Дизни шит: Мајли Сајрус, Џонас Брадрс, Хилари Даф, Селена Гомез, итн.).
  Анџелина Џоли и
   
 12. 1209

  1209 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 август 2010
  Пораки:
  5.696
  Допаѓања:
  37.490
  Пол:
  Женски
  Меган Фокс и Скарлет ми се ужас...кога има филм со нив, го гледам само ако ми се свиѓаат останатите актери, уствари со оваа Фокс немам гледано.Други што ми идат на живци што знам ги нема многу.
  П.С. Го спомнавте некаде Николас Кејџ мене ми е еден од омилените актери :)
  Едит: Како ги заборавив Мајли и нејзината тружина.Ужас!
   
 13. MoDeRnA

  MoDeRnA Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 март 2011
  Пораки:
  210
  Допаѓања:
  50
  Киану Ривс, Џенифер Анистон а и Џеки Чен ужасно ме иритира неможам да ги мислам тие филмови со тепање, ептен ме замараат ;)
   
 14. goddess.Of.chaos

  goddess.Of.chaos Популарен член

  Се зачлени на:
  1 јуни 2011
  Пораки:
  1.057
  Допаѓања:
  1.027
  Скарлет колку шо е згодна, толку е катастрофална глумица. Хилари Свонк, прав дебил, плус осмехот не ѝ го можам со тоа вилиците, не. |( Џенифер Лав Хјуит исто, и нормално приучени глумици од калибарот на Парис Хилтон, Линдзи Лохан и Џесика Симпсон.

  Од мажи, Кијану Ривс, иако ми беше многу убав пред 10 години, Матрикс ен шит. Бен Стилер, каков торко.
   
 15. ludoto19

  ludoto19 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 март 2010
  Пораки:
  7.222
  Допаѓања:
  41.456
  Anne Hathaway :devil: :devil: :devil: :devil: :@

  ben affleck :devil: :devil: одвратни ми се!!!!!!!!!
   
 16. Doozy

  Doozy Форумски идол

  Се зачлени на:
  22 април 2010
  Пораки:
  4.711
  Допаѓања:
  59.970
  Џим Кери. |(

  Нит ми е смешен, нит ми е интересен, досаден ми е. :x
   
 17. Stam

  Stam Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 септември 2010
  Пораки:
  269
  Допаѓања:
  175
  Моментално ми текнува само на Меган Фокс - повештачко суштество не постои |(
   
 18. nena2010

  nena2010 Форумски идол

  Се зачлени на:
  21 декември 2010
  Пораки:
  14.959
  Допаѓања:
  99.169
  Пол:
  Женски
  Hilary Swank.
   
 19. Shery

  Shery Популарен член

  Се зачлени на:
  15 декември 2010
  Пораки:
  1.977
  Допаѓања:
  4.825
  Пол:
  Женски
  Линдзи Лохан :devil:
   
  На selly.gomez му/ѝ се допаѓа ова.
 20. BlackSwan5

  BlackSwan5 Популарен член

  Се зачлени на:
  6 јуни 2011
  Пораки:
  2.765
  Допаѓања:
  3.558
  Луѓе бе знам дека се работи за вкус но Скарлет да ви е лоша глумица :o Таа е една од подобрите млади актерки и според мене глуми совршено а патем е номинирана и за четири златни глобуси тоа е успех за некој кој има само 26 години а исто е многу згодна.
   
  На blonde_supergirl и milky-candy им се допаѓа ова.