Актери кои ве иритираат

Дискусија во 'Филм и ТВ' започната од Neytiri, 20 јули 2011.

 1. revolution566

  revolution566 Активен член

  Се зачлени на:
  1 јануари 2020
  Пораки:
  27
  Допаѓања:
  10
  Пол:
  Женски
  Јас неможам да ги смислам Анџелина Џоли, и овој Едвард од Твајлајт многу се занесува. Најодвратен од сите ми е Џони Деп значи незнам сите велат многу убав бил а на мене ми е одвратен и многу лошо остаре. Филмовите му се катастрофа во секој филм глуми нешто научно фантастично и детски филмови. Неможам да го поднесам. images.jpg