Актери кои ве иритираат

Дискусија во 'Филм и ТВ' започната од Neytiri, 20 јули 2011.

 1. Phyramide

  Phyramide Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јули 2010
  Пораки:
  3.009
  Допаѓања:
  14.779
  Па ако е некој номиниран за Глобус или за Оскар не мора да значи дека тоа е мерило на квалитет.

  Скарлет Јохансон - дефинитивно. Сум спомнала повеќе пати. Девојкава има една фаца за се. Таа не глуми, таа Е во филмовите. Присутна, и толку.
  Не знам кој што гледа во неа, но јас за некој да ме маѓепса со својата глума треба да направи нешто повеќе. Минимум основното - да знае да смени фаца. А потоа и да ме трогне со својата глума.

  Кај Скарлет дури ни изгледот не ме трогнува - ама тоа бидејќи не сум машко.
   
  На LaraSolare, 1209, rossonerka и 2 други им се допаѓа ова.
 2. creshicka

  creshicka Популарен член

  Се зачлени на:
  30 март 2011
  Пораки:
  2.153
  Допаѓања:
  5.706
  Пол:
  Женски
  Megan Fox, ако може да се каже дека е актерка со 2 нискобуџетни филма, грдотија светска. :puke:
  [​IMG]
   
 3. MissAnn

  MissAnn Популарен член

  Се зачлени на:
  24 октомври 2010
  Пораки:
  383
  Допаѓања:
  278
  Пол:
  Женски
  Значи не ги можам и двајцава. |(
  Anne Hathaway & Owen Wilson.
   

  Прикачени фајлови:

  На crazylady и Butterfly-itgirl4s им се допаѓа ова.
 4. AlicaInWonderland

  AlicaInWonderland Популарен член

  Се зачлени на:
  26 ноември 2010
  Пораки:
  3.492
  Допаѓања:
  9.351
  Онаа козата од Твајлат. Леле ко и фрлиле магија и цело време фацата и е скаменета, не ја мени никако. Тажно збунета фаца. Толку. Јас тврдам дека сум подобра глумица од неа, како и 90% од тука на форумов. Ми е мака што прави толкави пари и е славна а нема ниту талент, ниту шарм, ниту убавина...ништо
  Од машкиве Чарли Шин. Органски не го можам. Ме иритира максимално. Не ми е воопшто интересен
  И овој од погоре Вилсон. Го прават најголем шмекер, згоден фраер, а овој грд...па и научил една фаца (баш оваа од сликата) и мисли дека сите паѓаме во несвест
   
  На Divinebutterfly и Neytiri им се допаѓа ова.
 5. plawa

  plawa Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 април 2011
  Пораки:
  176
  Допаѓања:
  130
 6. LivingGlam

  LivingGlam Форумски идол

  Се зачлени на:
  28 септември 2010
  Пораки:
  5.653
  Допаѓања:
  54.779
  Пол:
  Женски
  Џенифер Лопез, Скарлет Јохансон (ау колку ме нервира фацата без никакви емоции).
  Има уште многу, ама ај да не набројувам.
  Ау да, ме нервира Мег Рајан. Не знам ни сама зошто, ама самата нејзина појава ми е лигава.

  Од оние добри актери, со признанија и се’... ме нервира Том Хенкс. Не можам да гледам филм со него, па колку сака нека е добар. Ме нервира гласот, нонстоп е подзамижан, ме нервира. Кога ќе го видам на филм ми доаѓа да викам run Forest run!!!!!
  Во тие филмови кај што е млад не ме нервира, ама многу лошо остаре :D

  Леле леле Џон Траволта.
  Требаше да остане на филмовите од младоста. И во нив ми е одбивен, ама овој остаре уште полошо од Хенкс :devil:
   
  На faye, JuLleE, Phyramide и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 7. goddess.Of.chaos

  goddess.Of.chaos Популарен член

  Се зачлени на:
  1 јуни 2011
  Пораки:
  1.030
  Допаѓања:
  876
  Јеп. Одвратна е, не само ради антиталентот, општо ко појава ми е напувана и so overrated.

  [​IMG]
  Оваа од питите. У Американ Бјути топ беше, шо се разлигави ко порасна не знам.
   
 8. maja0

  maja0 Истакнат член

  Се зачлени на:
  30 август 2010
  Пораки:
  110
  Допаѓања:
  33
  Пол:
  Женски
  И мене ме нервираа таа, а богами и тој од Твајлајт, појма неам како се викаат. Исто така една фаца што многу ме нервира е Стив Карел. Вештачки ми делува некако, поготово насмевката. Има глумено во Bruce Almighty, Dinner for schmucks, The office ...

  [​IMG]
   
  На Agrona и MissAnn им се допаѓа ова.
 9. viks5

  viks5 Истакнат член

  Се зачлени на:
  16 јули 2011
  Пораки:
  57
  Допаѓања:
  18
  Владо Дојчиновски , Сашо Коцев
   
  На Sunnybun и Azriel1 им се допаѓа ова.
 10. tigerlady

  tigerlady Популарен член

  Се зачлени на:
  21 јануари 2011
  Пораки:
  1.651
  Допаѓања:
  5.403
  Megan Fox што има убаво во неа до ден денес не сфаќам

  Вил Фарел, Борат, Адам Сендлер е овие ми се трио фантастико и од стилот, ние сме смешни уствари не сме ама ај да се глупираме

  Цела дружина Твајлајт, новиве имбецилни глумци на Дизни со посебен акцент на Зек Ефрон.

  Тоби Мекгвајер, ме плаши типот ко манијак ми е.

  Скарлет Јохансон, и даваат ненормално добри улоги ама таа не глуми. Како што кажа некој само е тука.
   
  На LivingGlam му/ѝ се допаѓа ова.
 11. Gioia

  Gioia Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 јули 2011
  Пораки:
  625
  Допаѓања:
  598
  Хју Грант,Мет Дејмон,Скарлет Јохансон! нема некоја посебна причина едноставно антипатични ми се!
   
 12. love.edward

  love.edward Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 мај 2011
  Пораки:
  240
  Допаѓања:
  242
  Lucy Punch не можам да ја поднесам. Оној Зак Ефрон исто, сите оние Мајли Сајруз и компанија. Орландо Блум и Мел Гибсон, тие незнам зашто ама од секогаш ме иритирале, како појава. Ен Хатавеј, можда не е лоша како глумица и мила фаца има ама кога ќе се окези коњ не и е рамен! |(
   

  Прикачени фајлови:

  На Sunnybun и mileystar им се допаѓа ова.
 13. anuskaNESTLE

  anuskaNESTLE Популарен член

  Се зачлени на:
  25 мај 2011
  Пораки:
  1.979
  Допаѓања:
  7.099
  Ме иритирааааааааа Џенифер Анистон
   
  На stilas7 му/ѝ се допаѓа ова.
 14. MissAnn

  MissAnn Популарен член

  Се зачлени на:
  24 октомври 2010
  Пораки:
  383
  Допаѓања:
  278
  Пол:
  Женски
  Russell Brand - Ако воопшто може да се нарече актер.
  Ни го бива за глумење, ни има некоја харизма, шарм, било што. Одвратен ми е.
   

  Прикачени фајлови:

  На mileystar и JuLleE им се допаѓа ова.
 15. babylove123

  babylove123 Истакнат член

  Се зачлени на:
  13 јуни 2011
  Пораки:
  158
  Допаѓања:
  55
  Колку само ме нервираа.. Секој филм му е ист. Ја киднапираат женската и он ги претепува сите пошто е најјак ја спасува и хепи енд. Ко Чак Норис да е :lol:

  [​IMG]

  [​IMG]


  Е многуу ми е антипатичен.
   
  На Ema.Sk, rossonerka, esperanca и 2 други им се допаѓа ова.
 16. mims-89

  mims-89 Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 мај 2010
  Пораки:
  6.488
  Допаѓања:
  24.039
  ^Ахахахаххахахха абе закон е Стивен :lol:


  Јас не ја можам Ен Хетвеј :puke: леле колку ме иритира не ја можам! Причина нема, ете така, за никаде ми е Принцес Миа лилаа и тие Дизни шит :puke:
   
 17. Divinebutterfly

  Divinebutterfly Популарен член

  Се зачлени на:
  17 јули 2011
  Пораки:
  2.960
  Допаѓања:
  9.971
  Пол:
  Женски
  Леле а мене овај Роберт Патисон најмногу ме нервира,си мисли којзнај колку е убав,а мене ми е одвратен.И со толку со тие Твајлајт,мене ми е ептен глуп филмот. :fubar:
   

  Прикачени фајлови:

  На Agrona му/ѝ се допаѓа ова.
 18. La.Reina.Del.Sur

  La.Reina.Del.Sur Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 мај 2011
  Пораки:
  1.508
  Допаѓања:
  3.875
  и на мене исто...врска од живот си нема не па од глумење
   
 19. pupi.girl

  pupi.girl Популарен член

  Се зачлени на:
  21 јули 2011
  Пораки:
  4.463
  Допаѓања:
  7.819
  Пол:
  Женски
  Сара Џесика Паркер и Скарлет Јохансон, а од машките никој посебно :)
   
 20. fierce

  fierce Популарен член

  Се зачлени на:
  6 декември 2010
  Пораки:
  239
  Допаѓања:
  178
  [​IMG]

  Kevin Sorbo, ненормално мн ме иритира :worried: