Актери кои ве иритираат

Дискусија во 'Филм и ТВ' започната од Neytiri, 20 јули 2011.

 1. green.eyes

  green.eyes Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 јули 2011
  Пораки:
  2.550
  Допаѓања:
  25.753
  Jim Carrey и Tom Hanks.
  Ни сама не можам да објаснам зошто. Ама ете така, како појава не можам да ги гледам. Имам изгледано по 2 филма со двајцата. И мислам дека тоа ми е максимумот.
   
 2. Peperutka90

  Peperutka90 Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 март 2010
  Пораки:
  944
  Допаѓања:
  1.080
  Анџелина Џоли
   
  На Sunnybun му/ѝ се допаѓа ова.
 3. renata77

  renata77 Популарен член

  Се зачлени на:
  4 декември 2009
  Пораки:
  1.472
  Допаѓања:
  4.562
  Пол:
  Женски
  Уф,долга ќе биде листата и однапред знам дека ќе заборавам некој/а па нека ми простат,ќе ги наведам друг пат. :D
  Најпрвин само да кажам дека филмовите со Шварценегер,Ван Дам,Сталоне,Џеки Чен,Чак Норис,Сигал ми се во категорија неприфатливи под ниеден услов.Значи за нив нема дискусија.
  Мислам дека предводник ќе биде Николас Кејџ,а и Киану Ривс е тука некаде.Вил Смит,Ештон Качер,Роберт Патисон,Ричард Гир ме нервира,но не повеќе од Том Крус,Орландо Блум..
  Од жениве Рис Витерспун,Џесика Бил |( ,Џулија Робертс,Кеира Најтли,Натали Портман,Кирстен Стјуарт,Скарлет Јохансон,Кејт Хадсон (за малку ќе ја заборавев :D ) и Меган Фокс.И Сара Мишел Гелер...и уште некој има сигурно :)
   
 4. woow

  woow Истакнат член

  Се зачлени на:
  16 јуни 2011
  Пораки:
  187
  Допаѓања:
  87
  Мерил Стрип
   
  На MissAnn му/ѝ се допаѓа ова.
 5. Offspring

  Offspring Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 јуни 2010
  Пораки:
  7.164
  Допаѓања:
  26.913
  [​IMG]

  По грдо и преценето створење, нема на светов. Сум кажала и друг пат некаде по темите дека ме иритира и дека ми е опасно грд.

  Него, гледам Бен Стилер ве иритира? Мене ми е баш океј, пред 2-3 дена гледав добра комедија со него, незнам како се викаше филмот, со една баба што нејќеше да се сели од нивната куќа :lol:

  Други незнам кои ме иритираат, можеби Џоли дека и таа е преценета, мразам преценети створења.
   
  На Sunnybun, Agrona, sweet-cherry и 4 други им се допаѓа ова.
 6. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.789
  Мене овој ме нервира.
  [​IMG]
  Ептен глупава фаца има.
   
  На Sunnybun, zhap4e и sesilija им се допаѓа ова.
 7. meruska

  meruska Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 ноември 2010
  Пораки:
  472
  Допаѓања:
  102
  анџелина џоли :fubar: у секој филм се она демек е херој алоооооооо бре женско ќе тепа машко,ај еден ама сите ли?претеризам
   
  На Sunnybun му/ѝ се допаѓа ова.
 8. Strumfeta93

  Strumfeta93 Популарен член

  Се зачлени на:
  24 октомври 2010
  Пораки:
  2.191
  Допаѓања:
  3.850
  Пенелопе Круз - грдотија невидена.
  [​IMG]
   
  На Agrona, Hipster и Offspring им се допаѓа ова.
 9. crazylady

  crazylady Форумски идол

  Се зачлени на:
  12 јули 2010
  Пораки:
  5.029
  Допаѓања:
  8.002
  Aнџелина Џоли, Саманта Џонс и Кристен од Твајлајт :puke: :puke:
   
 10. sadangel

  sadangel Популарен член

  Се зачлени на:
  7 март 2010
  Пораки:
  983
  Допаѓања:
  773
  Ben Stiller :tmi:
  Човеков ми е премногу грд и антипатичен
   

  Прикачени фајлови:

 11. K4813

  K4813 Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 јуни 2010
  Пораки:
  69
  Допаѓања:
  9
  Том Хенкс
   
 12. lolyta777

  lolyta777 Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2011
  Пораки:
  2.337
  Допаѓања:
  6.833
  Пол:
  Женски
  Еве ја мојата најнеомилена актерка...ужасно ме иритира :@ ...Првпат ја гледав во Моделс.инк....дали дека ликот што го глумеше(Сара некоја си) не го можев... не знам, ама кога и да гледам било кој филм со неа ужасно ме нервира и грда ми е :tmi:
  [​IMG]
   
 13. crazyinlove19

  crazyinlove19 Популарен член

  Се зачлени на:
  20 март 2011
  Пораки:
  3.753
  Допаѓања:
  3.715
  Рис Витерспун!
  Неможам да опишам колку ми е антипатична. |(
   
 14. seksi

  seksi Истакнат член

  Се зачлени на:
  22 декември 2009
  Пораки:
  377
  Допаѓања:
  110
  И мене таа Витерспоон и Том Хенкс.
   
 15. BlackSwan5

  BlackSwan5 Популарен член

  Се зачлени на:
  6 јуни 2011
  Пораки:
  2.765
  Допаѓања:
  3.548
  Мислам дека наброја цел Холивуд :D .
   
  На JoxyTheFreak и LivingGlam им се допаѓа ова.
 16. bittersweet

  bittersweet Форумски идол

  Се зачлени на:
  28 ноември 2010
  Пораки:
  2.080
  Допаѓања:
  61.932
  Пол:
  Женски
  Можеби се добри глумци/глумици ама јас неможам да им ги поднесам гласовите, од петната жила ме иритираат.
  Benicio Del Toro
  [​IMG]
  Jennifer Tilly
  [​IMG]
  Rosie Perez
  [​IMG]
  и најиритирачкиот глас ever Fran Dreshner
  [​IMG]
   
 17. x.Daisy.x

  x.Daisy.x Популарен член

  Се зачлени на:
  24 август 2010
  Пораки:
  3.831
  Допаѓања:
  13.299
  Како бре луѓе Адам Сандлер и Џим Кери во иритираат?
  Незначи дека ако во филмот се глупираат се такви и во приватен живот. Али ај, вкус е.

  Мене не ме иритира човеков, али многу го качија во облаци со неговата ценета улога на вампир.
  Што видоа убаво во него? :o :^)

  [​IMG]
  Движеќа снегулка!
   
  На Agrona, Ema.Sk, the.one и 5 други им се допаѓа ова.
 18. Rock-a-Fella

  Rock-a-Fella Популарен член

  Се зачлени на:
  12 февруари 2011
  Пораки:
  1.392
  Допаѓања:
  1.382
  [​IMG]

  [​IMG]

  :@
   
  На MissAnn му/ѝ се допаѓа ова.
 19. Rock.Lady

  Rock.Lady Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 септември 2010
  Пораки:
  134
  Допаѓања:
  213
  Пол:
  Женски
  [​IMG]

  Kristen Stewart и Robert Pattinson :@ |(
   
  На Agrona му/ѝ се допаѓа ова.
 20. Isaak

  Isaak Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 јули 2010
  Пораки:
  85
  Допаѓања:
  45
  Џесика Алба,Анџелина Џоли,Камерон Диаз,Џулија Робертс од жените,а Бред Пит,Ештон Качер од мажите :@ .Едноставно секој филм со овие актери го менувам на телевизија.
   
  На Sunnybun му/ѝ се допаѓа ова.