Актери кои ве иритираат

Дискусија во 'Филм и ТВ' започната од Neytiri, 20 јули 2011.

 1. Elennaa

  Elennaa Популарен член

  Се зачлени на:
  22 февруари 2011
  Пораки:
  3.901
  Допаѓања:
  12.693
  Пол:
  Женски
  Zac Efron, Owen Wilson, Robert Pattison, Paris Hilton.
  Има уште куп, ама ај, овие се на врвот.

  Исто, и Еди Марфи. :^) :?:
   
 2. sesilija

  sesilija Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2010
  Пораки:
  4.177
  Допаѓања:
  13.267
  Meне многу ме нервира Николас Кејџ- кога ќе видам филм со него го губам целиот ентузијазам да го гледам.
  Истото ми се случува со Џек Николсон- го гледам филмот и цело време го доживувам како некој манијак, ме плаши со очите и насмевката, едноставно не го сакам.
  Исто и Метју МекКонахи ми е толку нерафиниран, само за улога на некој каубој ми е, впрочем тоа му е и во гените :)

  Од женските, како што знаете, не ја сакам Џенифер Анистон- неа ја можам само во Пријатели, во другите филмови се обидувам да ја гледам- така почнав еден пред некоја недела, гледав, гледав и се откажав :tmi:
  И Мелани Грифит ме нервира- премногу ми е лигава некако, што знам :wasntme:
  Исто не сакам и филмови со Анџелина Џоли :wasntme:

  Сигурно има и други, ама овие ми текнаа од прва :)

  И зошто ве иритира Том Хенкс бре?
  Јас го сакам- колку добри филмови има со него- посебно Филаделфија ми е преубав :!:
   
 3. Wild-GirL

  Wild-GirL Популарен член

  Се зачлени на:
  11 септември 2010
  Пораки:
  1.266
  Допаѓања:
  1.258
  Посебно ме иритираат Кирстен Стјуарт и Роберт Патисон, немаат харизма, и премногу се антипатични.
  Во оваа листа се и Гвинет Палтроу, Бен Стилер и многу други.
   
  На Agrona му/ѝ се допаѓа ова.
 4. MissAnn

  MissAnn Популарен член

  Се зачлени на:
  24 октомври 2010
  Пораки:
  383
  Допаѓања:
  278
  Пол:
  Женски
  Seann William Scott
  Глупак. Воопшто не ми е интересен во филмовите во кои глуми, како ретардиран е. |(
   

  Прикачени фајлови:

 5. Trendafilka

  Trendafilka Форумски идол

  Се зачлени на:
  28 декември 2009
  Пораки:
  5.941
  Допаѓања:
  27.530
  Да!
  Антипатична и пластична, а колку добри улоги и даваат, не сфаќам зошто, зошто?
  Грам талент ми нема, ниту ми е убава, ниту харизматична. Ништо.
   
  На Hipster, tinkerbelll, crazylady и 4 други им се допаѓа ова.
 6. green.eyes

  green.eyes Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 јули 2011
  Пораки:
  2.515
  Допаѓања:
  24.926
  Tom Hanks-ептен не можам да го поднесам, само Forest Gump и Catch me if you can сум ги гледала. Ок филмови се, ама него едноставно не можам да го сварам на тв-екран. Тоа ми беа и премногу филмови со него.
  Jim Carrey-исто како и горенаведениов. Само уште поодбивен од него.

  Немам баш некое логично објаснување зошто ме иритираат......едноставно ми искача црн облак или снег на екранот кога ќе ги видам. И тоа е.
   
 7. milky-candy

  milky-candy Нов член

  Се зачлени на:
  6 ноември 2010
  Пораки:
  703
  Допаѓања:
  713
  Има многу али овие ми текнуваат во моментов - од машките: Чарли Шин, Роберт Редфорд, Бен Афлек, Том Хенкс (посебно во Форест Гамп ми е ептен одвратен), Стивен Сегал, Бред Пит...
  Од женските: Ума Турман( иако во еден од моите омилени филмови и е дадена главна улога |( ), потоа Натали Портман, Анџелина Џоли, Мерил Стрип, Мадона како глумица не ми се свиѓа и за крај Maura Lynn Tierney - лоооол

  [​IMG]


  Едит Абе луѓе како може Скарлет Јохансон да ве иритира, феноменална е...? :^)
   
 8. MandyLane

  MandyLane Популарен член

  Се зачлени на:
  9 август 2011
  Пораки:
  2.665
  Допаѓања:
  11.831
  Пол:
  Женски
  Овие две:
  [​IMG]
  и
  [​IMG]
   
 9. firequeenn

  firequeenn Популарен член

  Се зачлени на:
  15 декември 2010
  Пораки:
  1.608
  Допаѓања:
  4.178
  Значикога и да видам филм во кој е женава , незнам ни како се вика , јас го менувам ! ..
  Многу одбивна фаца има :x
   

  Прикачени фајлови:

 10. caroline.costa

  caroline.costa Популарен член

  Се зачлени на:
  29 октомври 2010
  Пораки:
  1.268
  Допаѓања:
  2.587
  Николас Кејџ. Одвратен ми е!
  [​IMG]

  И оваа Џанифер Анистон. Не ја сакам!
  [​IMG]
   
 11. thinkerbell

  thinkerbell Популарен член

  Се зачлени на:
  20 ноември 2010
  Пораки:
  1.834
  Допаѓања:
  11.089
  Пол:
  Женски
  [​IMG]
  Неможам да го смислам човеков. Толку антипатичен и прост ми делува....
   
  На Divinebutterfly му/ѝ се допаѓа ова.
 12. WinnieThePooh

  WinnieThePooh Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 август 2011
  Пораки:
  282
  Допаѓања:
  201
  Парот од Твајлајт....:@
   
 13. zizela111

  zizela111 Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 јули 2011
  Пораки:
  65
  Допаѓања:
  68
 14. Miss.Butterfly

  Miss.Butterfly Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 октомври 2011
  Пораки:
  19
  Допаѓања:
  5
  мене многу ме нервираат адам сендлер и стив карел од машки, а женски калиста флокхарт и гвинет палтроу најантипатични ми се :envy:
   
 15. anuskaNESTLE

  anuskaNESTLE Популарен член

  Се зачлени на:
  25 мај 2011
  Пораки:
  1.979
  Допаѓања:
  7.099
  Морам да го додадам типот од After Life и од Going the distance.
  Лелелеле колку само ми е најружен и колку само незнае да глуме, охххх зошто постојат такви грутки Боже ?!
   
 16. CIA

  CIA Популарен член

  Се зачлени на:
  17 мај 2011
  Пораки:
  1.525
  Допаѓања:
  3.025
  Онаа Мила Јовович или како и да е...гледам наму ми се плетка у филмовите со Вентворт ќе види она :evil: :punch:
   
 17. femina90

  femina90 Популарен член

  Се зачлени на:
  25 декември 2009
  Пораки:
  3.997
  Допаѓања:
  2.326
  Tom Hanks
  [​IMG]
  Nicolas Cage
  [​IMG]
  Они си се супер како глумци, ама ете едноставно антипатични ми се и одбегнувам филмови со нив.
   
 18. BlackSwan5

  BlackSwan5 Популарен член

  Се зачлени на:
  6 јуни 2011
  Пораки:
  2.765
  Допаѓања:
  3.548
  Мила па мене ми е баш симпатична.И многу ја потценуваат а не е лоша актерка би рекла дури и добра дека е.Инаку јас како што знам само во Притаено зло глуми со Вентворт за други филмови не сум чула :^) .

  Да не сум оф-топик и мене ми е одвратен тој Џастин Лонг што глуми во After life.

  И на онаа Гвинет Палтроу не можам фацата да и ја поднесам,кога има филм со неа веднаш го скокам.Луси Лу ми е исто одбивна и не ми се загледува филм со неа.Аманда Сејфрид ми има исто иритирачка фаца.
   
 19. Bright

  Bright Популарен член

  Се зачлени на:
  25 ноември 2009
  Пораки:
  2.547
  Допаѓања:
  5.498
  keira knightley ја отсакав кога го гледав Pride and Prejudice - колку чудно гримаси имат, ми идаше да ја удрам!
  [​IMG]
  ashton kutcher исто така не го сакам.

  Thomas Jacob "Jack" Black - Ич ама иччч не го сакам! Се прави најголем рокер и најслободна душа или не знам ти шо :puke:
  [​IMG]
   
  На tinkerbelll му/ѝ се допаѓа ова.
 20. Butterfly-itgirl4s

  Butterfly-itgirl4s Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 јануари 2011
  Пораки:
  414
  Допаѓања:
  283