Актери кои ве иритираат

Дискусија во 'Филм и ТВ' започната од Neytiri, 20 јули 2011.

 1. LaBella

  LaBella Популарен член

  Се зачлени на:
  6 ноември 2010
  Пораки:
  1.022
  Допаѓања:
  1.080
  Пол:
  Женски
 2. Stoimenovska

  Stoimenovska Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 јули 2011
  Пораки:
  916
  Допаѓања:
  2.181
  Знаачи најмногу ги мразам Парис Хилтон и Мајли.. уфф... :@
   
 3. tinkerbelll

  tinkerbelll Популарен член

  Се зачлени на:
  15 мај 2010
  Пораки:
  2.096
  Допаѓања:
  5.011
  Пол:
  Женски
  [​IMG]
  [​IMG] |(


  Едит-Овие двајца ми немаат никаква харизма,топлина,особено Кристен со една иста фаца цело време,со тоа устата.А,и ко немиени ми се и двајцата :puke: [​IMG]
   
  На marama и Trendafilka им се допаѓа ова.
 4. LilBaby

  LilBaby Популарен член

  Се зачлени на:
  11 мај 2011
  Пораки:
  3.458
  Допаѓања:
  7.883
  Парот од Твајлајт. Антипатични створења ми се и двајцата. |(
  Видете ги бре аааааааааах. :puke:
  Oвој као демек најлепши, а оваа намќориште невидено. Дури и коа се смее, е намќор!

  Луси Лиу ради улогата во Али МекБил.
  Па други баш и нема, ако ми текне ќе ви кажам.
   

  Прикачени фајлови:

  На Agrona, Kitten и tinkerbelll им се допаѓа ова.
 5. BlackCat

  BlackCat Популарен член

  Се зачлени на:
  16 август 2010
  Пораки:
  518
  Допаѓања:
  198
  Fran Dreshner
  Kristen Steward
  renee zellweger
  Jennifer Aniston
  Robert Pattinson
  Taylor Lautner
  Paris Hilton
  Selena Gomez
  Jim Carrey
  Zac Efron
  Vanessa Hudgens
  Ashton Kutcher
  .........

  Edit -

  Како можев да ги заборавам
  Sara J. Parker
  Lindsay Lohan
  Charlie Sheen
  Megan Fox
  Penelope Cruz
   
 6. Rozich

  Rozich Популарен член

  Се зачлени на:
  16 јуни 2010
  Пораки:
  1.194
  Допаѓања:
  1.091
  [​IMG]
  [​IMG]

  Преценети суштества. |(
   
  На Sunnybun, Gunshine, Pelikuna и 3 други им се допаѓа ова.
 7. Towelie

  Towelie Популарен член

  Се зачлени на:
  29 октомври 2011
  Пораки:
  517
  Допаѓања:
  687
  Од женскиве на прво место би ја турил Меган Фокс,маче,џабе глумиш лепотица коа преку лето те чуваат во фрижидер за да не се растопиш. И сите добро знаеме како ги доби улогите. Како што си кажа и самата патем:I have a mouth and i'm not afraid to use it!
  Рис Витерспун,Хилари Даф и сите оние актерки што глумат во романтични комедии.
  Од машкиве Џастин Тимберлејк,бате остани си во музичките води,тоа што си славен не значи дека треба да бидеш и актер.
  Ештон Качер ми е одбивен такоџе,и ко и женските сите оние мушки што глумат у тинејџ филмови со хепи енд.
   
  На CoverGirl10 и crazyinlove19 им се допаѓа ова.
 8. tropix4e

  tropix4e Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 ноември 2011
  Пораки:
  192
  Допаѓања:
  139
  Сите можни твајлајтовци, Меган Фокс, Бред Пит, Зак Ефрон, Ештон Качер итн. Не можам да ги смислам!
  И тоа посебно оние од Твајлајт. :puke: :puke: :puke:
   
 9. glamour-lady

  glamour-lady Популарен член

  Се зачлени на:
  7 ноември 2010
  Пораки:
  572
  Допаѓања:
  775
  Amanda Bynes
  [​IMG]

  Lindsay Lohan
  [​IMG]

  Lisa Kudrow
  [​IMG]

  Jason Bateman
  [​IMG]

  Julia Roberts
  [​IMG]
   
 10. BlackSwan5

  BlackSwan5 Популарен член

  Се зачлени на:
  6 јуни 2011
  Пораки:
  2.765
  Допаѓања:
  3.548
  Се согласувам дека Меган си нема абер од глума но е далеку од антипатична.Лично на мене ми е на листата на посимпатичните Холивуд фацки баш поради природното однесување и тоа што не се крева во облаци а типката целата убавина на светот ја има собрано :) .

  Како заборавив да ги споменам Никол Кидман и Џулија Робертс.Добри актерки се но има нешто во нивната појава што ме иритира.А и филмовите со нив ми се многу депресивни.
   
 11. Maca-BT

  Maca-BT Истакнат член

  Се зачлени на:
  31 јули 2011
  Пораки:
  366
  Допаѓања:
  163
  Машки: Чарли Шин, Силвестер Сталоне, Жан Клод Ван Дам, Бред Пит...
  Женски: Сара Џесика Паркер, Шеј Мичел (Емили од Слатки Мали Лажливки) и на највисоко место Анџелина Џоли, па нема по преценета актерка од неа...врска нема од глумење а ко богиња во актерството ја кажват....
   
  На Sunnybun и mileystar им се допаѓа ова.
 12. MilanoGirl

  MilanoGirl Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 јуни 2011
  Пораки:
  417
  Допаѓања:
  152
  Jennifer Love Hewitt (многу ми стана антипатична во последно време), Kristen Stewart, Angelina Jolie, Vanessa Hudgens, Ashley Tisdale ...
   
 13. Mishela

  Mishela Модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  19 август 2010
  Пораки:
  16.972
  Допаѓања:
  77.226
  Пол:
  Женски
  [​IMG]

  Поголем нуб од овој ... ниту името не му го памтам, преантипатичен ми е за да се потрудам да го запамтам, ми останал во глава како Стенли д` маск. |(
   
  На Rozich му/ѝ се допаѓа ова.
 14. WinnieThePooh

  WinnieThePooh Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 август 2011
  Пораки:
  282
  Допаѓања:
  201
  Kristen Stewart...дали е оваа за глумица?! :@
   
 15. feferona

  feferona Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 октомври 2011
  Пораки:
  166
  Допаѓања:
  94
  Актери:
  Justin Timberlake ( ко лигле некое )
  Robert Pattinson
  Nicolas Cage
  Gerard Butler
  Matt Damon
  Jack Nicholson
  Will Smith (еееуууу :puke: )

  Актерки:
  Dakota Fanning
  Keira Knightley ( :puke: :puke: :puke: )
  Sarah Jessica Parker ( ко појава ме иритира)
  Nicole Kidman
  Winona Ryder
  Mena Suvari
  Anna Faris
  Blake Lively ( лигла )
   
 16. Srekicka

  Srekicka Популарен член

  Се зачлени на:
  14 мај 2010
  Пораки:
  1.863
  Допаѓања:
  2.838
  [​IMG]

  [​IMG]

  ...ако можат да се наречат актери |(
   
  На Maca-BT и Neytiri им се допаѓа ова.
 17. Maca-BT

  Maca-BT Истакнат член

  Се зачлени на:
  31 јули 2011
  Пораки:
  366
  Допаѓања:
  163
  Респект ! :)
   
 18. m2m2m2

  m2m2m2 Популарен член

  Се зачлени на:
  23 февруари 2011
  Пораки:
  1.517
  Допаѓања:
  1.057
  Бен ми има многу дебилна и глупсонска фаца, а оваа многу ми е грдлава, со муцката џиновка и очиштата криви :puke:
   

  Прикачени фајлови:

  На ludoto19 му/ѝ се допаѓа ова.
 19. daddys.princess

  daddys.princess Истакнат член

  Се зачлени на:
  30 октомври 2011
  Пораки:
  988
  Допаѓања:
  317
 20. COollLady

  COollLady Популарен член

  Се зачлени на:
  18 ноември 2011
  Пораки:
  654
  Допаѓања:
  1.336
  :@ :@ :fubar: OД такт ме вади оваа :@
   

  Прикачени фајлови:

  • default.jpeg
   default.jpeg
   Големина на фајлот:
   2,7 KB
   Прегледи:
   123
  На Sunnybun и m2m2m2 им се допаѓа ова.