Актери кои ве иритираат

Дискусија во 'Филм и ТВ' започната од Neytiri, 20 јули 2011.

 1. Kitten

  Kitten Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 ноември 2009
  Пораки:
  8.962
  Допаѓања:
  40.966
  Пол:
  Женски
  Vin Diesel
  Ben Stiller
  Nicolas Cage
  Miley Cyrus
  Jeniffer Love Hewitt
  Kristen Stewart
  Robert Pattinson

  Неможам да ја смислам ни Џесика Алба, иако многу ми е згодна и убава, ама скроз антипатична со глумењето! За Сара Џесика Паркер не ми се прави муабет! Посебно иритирачко е нејзиното изненадно спискување |( Ми се одмилуваше Сексот и градот само поради тие моменти.
   
 2. Hipster

  Hipster Форумски идол

  Се зачлени на:
  8 јули 2011
  Пораки:
  5.775
  Допаѓања:
  22.394
  Пол:
  Женски
  Ричард Гир
  Oдвратно идиотско старче! Знае да глуми, не му го негирам тоа, али ми има некоја дебилна фаца, ироничен ми е.
  Маган Фокс, и нема потреба од понатамошно коментирање за дотичнава.
  Пенелопе Круз
  Незнам дали повеќе ме иритира она или тоа што ја прават лепотица, а таа сиротава ко удрена со мокра чорапа по фаца! И нејзиниот акцент као Шпански, малце Англиски, НЕ! :!:
  Ума Турман
  До кога ќе ја гледам по филмови незнам, се надевам дека конечно ќе се откачи више. Таа фацата како ѓаволче е некое, безлична грда жена, неможам да ја сварам(капак тоа дека на Итан Хок жена му беше |( )
  Скарлет ми е средно жалосно, ни ваму ни таму.
  П.С и даа како го заборавив, Џерард Батлер-просто ми има тупа фаца, и ни малку актрактивен, досаден и мнооогу преценет.
   
  На Trendafilka му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Strumfeta93

  Strumfeta93 Популарен член

  Се зачлени на:
  24 октомври 2010
  Пораки:
  2.191
  Допаѓања:
  3.850
  Ми се кења од фацава |(
  [​IMG]
   
 4. Plavusa.17

  Plavusa.17 Популарен член

  Се зачлени на:
  20 март 2011
  Пораки:
  4.134
  Допаѓања:
  6.030
  Ен Хетавеј. Просто не можам да ја поднесам актеркава. Сум ја гледала само 2пати во "The Devil wears Prada" и "Love and other drugs" и просто ми се гадеше особено во вториот филм. Толку антипатична, грда, неподнослива глумица не е видена за моиве очи. Првпат вака да осеќам антипатичност кон некоја актерка и оваа ја има честа. Просто не ја поднесувам и кој и да е филм каков сака нека е макар и најдобар штом видам Ен Хетавеј веднаш отпаѓа и не го гледам!

  [​IMG]

  Колку и да ја шминкаат, пак ми е антипатична. А без шминка е хорор, само за во хорор филмови.
   
  На m2m2m2 и MandyLane им се допаѓа ова.
 5. JuLleE

  JuLleE Форумски идол

  Се зачлени на:
  15 јануари 2010
  Пораки:
  9.733
  Допаѓања:
  154.614
  Еден и единствен Николас Кејџ!
  Поантипатично и поодвртно суштество немам видено.
  Прецент и префорсиран.

  Меган Фокс и Ума Турман такоџе.
  Останато, сеуште е варливо ]:) .

  Но листата не е конечна :!: .
  Ќе следува проширување...
   
 6. tigerlady

  tigerlady Популарен член

  Се зачлени на:
  21 јануари 2011
  Пораки:
  1.645
  Допаѓања:
  5.395
  Орландо Блум, кој е човеков и од каде изникна? Мутава фаца на тело од недозреан коњ.

  Анџелина Џоли, и даваат предобри улоги. Се вади на стара слава добие од Лара Крофт т.е. милион машки тинејџери кои се попалиле на типка во тесни панталони што знае да држи пиштол.

  Том Круз, метро и жилет ништарија. Каков талент има бре овој?!
   
  На Hipica му/ѝ се допаѓа ова.
 7. Victorian

  Victorian Популарен член

  Се зачлени на:
  4 јануари 2012
  Пораки:
  907
  Допаѓања:
  4.934
  Пол:
  Женски
  Леонардо ди Каприо
  Едноставно ме иритира тој човек, има една многу антипатична фаца а и како глумец не ми е нешто нај.
  Како и да е уште не ми е јасно што е убаво кај човеков ?

  [​IMG]
   
  На Gordana10 му/ѝ се допаѓа ова.
 8. BlackSwan5

  BlackSwan5 Популарен член

  Се зачлени на:
  6 јуни 2011
  Пораки:
  2.765
  Допаѓања:
  3.548
  Ццц Леонардо Ди Каприо антипатичен :x .Понекогаш се чудам на некои мислења ама добро.
   
 9. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.785
  ^ За вкусови не се дискутира.
   
 10. 1209

  1209 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 август 2010
  Пораки:
  4.081
  Допаѓања:
  30.117
  Пол:
  Женски
  Прашуваш како може Скарлет да не иритира, а ти ја наведуваш Мерил Стрип и Натали Портман што се едни од најдобрите актери на сите времиња според мене :) Скарлет може вода да и носи.Мада за вкусови не се дискутира, само сакав да ти одговорам на прашањето.
   
 11. Trendafilka

  Trendafilka Форумски идол

  Се зачлени на:
  28 декември 2009
  Пораки:
  5.941
  Допаѓања:
  27.530
  Том Круз е одличен глумец, ама целата таа фама со неговата скиентологија го прави чукнат, бизарен и антипатичен.

  Mене Риз Витерспун ми е троа антипатична.
  Ниту е секси, ниту нешто особено талентирана, премногу ја фураат.
   
  На Hipster, AlicaInWonderland и Neytiri им се допаѓа ова.
 12. Maca-BT

  Maca-BT Истакнат член

  Се зачлени на:
  31 јули 2011
  Пораки:
  366
  Допаѓања:
  163
  Во последно време Sophia Bush на нерви ми гази....нема ни фаца, ни тело, ни талент а ја прат го незнам шо да е !
  Лајно...!
   
 13. Unica

  Unica Популарен член

  Се зачлени на:
  5 октомври 2010
  Пораки:
  537
  Допаѓања:
  601
  Скарлет Јохансон ме потсеќа на Гица од цртанот што го гледав како мала, не ми текнува како се викаше... имаше една зелена жаба, па оваа Гица... не знам не ми текнува :?:
  Ама Скарлет ми ја фураат многу, ми нема некоја глума у несвест да паѓаш, ниту пак ми е убава ни приближно до убава.
   
 14. tigerlady

  tigerlady Популарен член

  Се зачлени на:
  21 јануари 2011
  Пораки:
  1.645
  Допаѓања:
  5.395
  [​IMG]
  Drew Barrymore
  Физички ми пречи, за психички да не правам муабет. Типичен пример за разгалено дериште кое имало многу среќа и и се пружила шанса да глуми во мегафилм како ЕТ. Глума нула, однесување -6,
  убавина -10.
   
  На MayDiamonds, MarchelineAmaru, Sunnybun и 3 други им се допаѓа ова.
 15. JuLleE

  JuLleE Форумски идол

  Се зачлени на:
  15 јануари 2010
  Пораки:
  9.733
  Допаѓања:
  154.614
  Kако можев да го заборавам Ryan Reynolds.
  Не го можам, мајке ми.
  Колку можам ги одбегнувам филмовите со дотичниов :devil: .
   
  На MarchelineAmaru и Neytiri им се допаѓа ова.
 16. Shery

  Shery Популарен член

  Се зачлени на:
  15 декември 2010
  Пораки:
  1.771
  Допаѓања:
  4.113
  Пол:
  Женски
  Овој дебелиов во главна улога од Knocked up
  Не знам кој е, нити ме интересира.
  Само во филм више нејкам да го видам.
  Не знам како добил улога воопште
  :puke:
   

  Прикачени фајлови:

  • aaknock.jpg
   aaknock.jpg
   Големина на фајлот:
   40,6 KB
   Прегледи:
   262
 17. glenn

  glenn Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 јануари 2012
  Пораки:
  100
  Допаѓања:
  43
  Џоли (освен во Changeling), Emma Stone, Анистон и типката од Twilight (не ја ни нарекувам актерка-да ја видиме како ќе стои со емоциите во Снежана, ме чуди како ја зеле воопшто :)))
  Ryan Gosling
   
 18. macence85

  macence85 Популарен член

  Се зачлени на:
  30 август 2010
  Пораки:
  1.217
  Допаѓања:
  817
  Анџелина Џоли..искрено ми е страшно антипатично суштество. До вчера вештица од денес светица...Ма дај молим те... :^)
   
  На Sunnybun и Abby им се допаѓа ова.
 19. Vikica.cuci

  Vikica.cuci Популарен член

  Се зачлени на:
  21 ноември 2011
  Пораки:
  1.520
  Допаѓања:
  3.283
  Пол:
  Женски
  Devojki, bas sega gi citav komentarite vo ovaa tema i nemam pojma zosto tolku ste protiv angelina jolie koga fakt e deka taa e edna od najdobrite glumici vo cel holivud i deka moze da se snajde so sekakva uloga i kakva uloga i da dobie taa ja glumi prefektno, a sega toa sto glumi samo vo akcioni filmovi toa e nejzin izbor :) inace sekoj si ima svoj vkus pa i jas da si go kazam mojot.Inace aktri i akterki koi me iritiraat se majlito i kompanijata, jenifer aninston, sarrah jessica parker a i megan fo:@pogrdo i povestacko sustesvo nemam videno bljak :puke: ) a od mazite nikoj posebno osven owen wilson.
   
 20. Somnitelno-Lice

  Somnitelno-Lice Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 февруари 2012
  Пораки:
  159
  Допаѓања:
  247
  Џеј Ло :)
   
  На mileystar му/ѝ се допаѓа ова.