Актери кои ве иритираат

Дискусија во 'Филм и ТВ' започната од Neytiri, 20 јули 2011.

 1. mileystar

  mileystar Популарен член

  Се зачлени на:
  10 декември 2011
  Пораки:
  741
  Допаѓања:
  2.101
  Пол:
  Женски
  Hugh Laurie,уф го мразам :D
   

  Прикачени фајлови:

  • hugh-laurie-3.jpg
   hugh-laurie-3.jpg
   Големина на фајлот:
   27,2 KB
   Прегледи:
   544
 2. guguence

  guguence Популарен член

  Се зачлени на:
  14 април 2011
  Пораки:
  290
  Допаѓања:
  317
  Пол:
  Женски
  [​IMG][​IMG]
  [​IMG][​IMG]
  [​IMG]
  а од машки
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
   
  На MarchelineAmaru му/ѝ се допаѓа ова.
 3. anamariia.x3

  anamariia.x3 Популарен член

  Се зачлени на:
  27 февруари 2011
  Пораки:
  578
  Допаѓања:
  855
  [​IMG]
  :puke: и филмот и они :puke:
   
 4. Maca-BT

  Maca-BT Истакнат член

  Се зачлени на:
  31 јули 2011
  Пораки:
  366
  Допаѓања:
  163
  Најнов модел на иритирачка актерка: Britt Robertson
  [​IMG]
  Нај не талентираната актерка, со иста фацијална експресија 24/7, со фаца на стапната жаба и тело на топка за амерички фудбал :rofl: . Која за голема жал нонстоп добива главна улога, а три чисти од глумење нема... :@
   
 5. Sara123

  Sara123 Популарен член

  Се зачлени на:
  30 мај 2011
  Пораки:
  3.278
  Допаѓања:
  2.300
  Пол:
  Женски
  Од овие по познативе Бен Стилер и Џенифер Анисон..има и други ама не е страшно со нив :)
   
 6. WhiteAngel

  WhiteAngel Популарен член

  Се зачлени на:
  31 јануари 2011
  Пораки:
  2.107
  Допаѓања:
  1.637
  Џенифер Анистон
  Не знам зошто, одвратна ми е, антипатична... Не знам зошто е толку форсирана кога не е ништо посебно.
   
 7. selly.gomez

  selly.gomez Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 јуни 2011
  Пораки:
  136
  Допаѓања:
  42
  Zac Efron, Vanessa Hudgens(т.е. цел комплет од High School Musical), Lindsay Lohan, Lilly Collins, Miley Cyrus. :devil: :devil: :devil: :devil:
   
 8. cupcake27a

  cupcake27a Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 март 2011
  Пораки:
  105
  Допаѓања:
  20
  Анџелина Џоли, антипатична ми е :puke:
   
  На Sunnybun му/ѝ се допаѓа ова.
 9. Gordana10

  Gordana10 Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 декември 2009
  Пораки:
  6.898
  Допаѓања:
  9.178
  Пол:
  Женски
  И мене не ми е јасно, ич :D немам многу антипатични актери, ама Леонардо ди Каприо страшно антипатично човече е :x :tmi: мене ми е одбивен.И Бен Афлек исто ми е антипатичен :puke:
   
 10. EmGreen

  EmGreen Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 август 2011
  Пораки:
  337
  Допаѓања:
  188
  Имало кој да ја наследи Кристин Стјуард.. 3 одделенец поубаво би глумел од нејзе. Еден израз на лицето, иритирачки а ла сексипилно отворени усни и позирање... толку |(
   
 11. Jule.Sk

  Jule.Sk Популарен член

  Се зачлени на:
  28 мај 2011
  Пораки:
  1.314
  Допаѓања:
  734
  Пол:
  Женски
  Нема актер/ка некоја што така ми е неподнослива ама еве онака малце не ги сакам Кристен Стујарт и Роберт Патисон ]:)
   
 12. MotherMonsterI

  MotherMonsterI Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 јануари 2012
  Пораки:
  797
  Допаѓања:
  835
  Том Круз и Бред Пит ! страшно нешто :yawn:
   
 13. Bright

  Bright Популарен член

  Се зачлени на:
  25 ноември 2009
  Пораки:
  2.547
  Допаѓања:
  5.500
  Keira Knightley - ептен ми стана одбивна |(
   
  На Ema.Sk му/ѝ се допаѓа ова.
 14. SanjaKirchner

  SanjaKirchner Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 април 2011
  Пораки:
  512
  Допаѓања:
  760
  Megan Fox: лигаво одвартно вештачко суштество
  Leonardo Dicaprio: Кога беше послаб и помлад беше така симпатичен, ама сега :puke: во еден весник прочитав негово интревју „ неовата женска се мисли да го остваи пошто златниот леонардно штеде на вода и се бања 1 до 2 неделно и не користе никаков дездоранс „ епа бате кој сакаш биди, коа смрдеш никој те нејке.
  И оваа утката од Twlight Кирстен или како се вика :D удрена е со мокар чорап по главата..... Лигава и од кај се има па и се жале . а понашање и е -100
   
 15. Dulceee

  Dulceee Популарен член

  Се зачлени на:
  27 јули 2011
  Пораки:
  859
  Допаѓања:
  1.849
  Пол:
  Женски
  [​IMG]

  Има чудна, непривлечна фаца, а и не можам да најдам ништо кај неа што ми го привлекува вниманието. Нехаризматична ми е. А и улогите во филмовите што ги имам гледано со неа... :/
   
 16. Miss-Angie92

  Miss-Angie92 Популарен член

  Се зачлени на:
  14 јуни 2011
  Пораки:
  434
  Допаѓања:
  566
  Пол:
  Женски
  Jennifer Coolidge

  [​IMG]

  Оваа ми е толку иритантна, ептен не можам да ја поднесам. :puke:

  Miley Cyrus

  [​IMG]

  Како пејачка и добра, има интересни песни, но како актерка многу ме иритира.
   
 17. SexyLady

  SexyLady Популарен член

  Се зачлени на:
  5 септември 2010
  Пораки:
  2.791
  Допаѓања:
  3.257
  Пол:
  Женски
  Натали Портман. :@
  На моменти е лигава, повлечена, следен момент сосема спротивно.
   
 18. Sanjichka007

  Sanjichka007 Популарен член

  Се зачлени на:
  5 јуни 2012
  Пораки:
  1.541
  Допаѓања:
  11.918
  Пол:
  Женски
  Меган Фокс лигава и никаква :puke:
   
 19. buterfly.fly.away

  buterfly.fly.away Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 март 2012
  Пораки:
  152
  Допаѓања:
  19
  Џим КЕри се праи дека е нешто ама не НИШТО :devil:
   
 20. honorthyself

  honorthyself Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 мај 2012
  Пораки:
  654
  Допаѓања:
  1.270
  Хм, Кристен Стујарт ужасно ме нервираше со тој „Twilight“, но затоа пак мислам дека во „The runaways“ е одлична. :)
  Инаку морам да прокоментирам во врска со Ен Хатавеј. Ај другиве и така и така што ве иритираат, ама Хатавеј ја сметам за една од подобрите актерки на денешницава. Глуми различни улоги и баш супер се вклопува во приказните. Како да се напишани за неа. Особено ми се допадна во трајлерот за „Les miserables“. Толку е добра што ме расплака. :|