Актери кои ве иритираат

Дискусија во 'Филм и ТВ' започната од Neytiri, 20 јули 2011.

 1. Hurrem-Aleksandra

  Hurrem-Aleksandra Истакнат член

  Се зачлени на:
  13 март 2012
  Пораки:
  640
  Допаѓања:
  413
  Џенифер Анистон - поиритантна особа од нејзе здравје...
  Кристен Стјуарт - предосадна ми е заради неа ми се намалува уживањето кога го гледам Твајлајт
  Тејлор Лутнер - дечкото си мисли му нема рамен и дека е единствениот што има стомачни мускули и премногу е вештачки за разлика од Роберт Патисон кој е многу природен
  Џеј-Ло - во последно време и она ми е одвратна
   
  На mileystar и 1209 им се допаѓа ова.
 2. Alegriaa

  Alegriaa Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 декември 2011
  Пораки:
  335
  Допаѓања:
  260
  Пол:
  Женски
  Кристен Стујарт!!! :@ :@ :@ :@ :@ :@
   
 3. capricorn.m.gi

  capricorn.m.gi Истакнат член

  Се зачлени на:
  22 јули 2011
  Пораки:
  50
  Допаѓања:
  7
  Кристен од Твајлајт-премногу лигава,иритираЧка,разгалена...уфф кожа ми се ежи
  Исто и Патинсон...Бљак одвртен,
  МоЧковците од Дизни-Мајли,Селена,Тејлор...
  Камерон Диаз,Пенелопе Круз,
  Блејк Лајвли-лигава,разгалена,неможам да реЧам дека незнае да глуми али е антипатиЧна и секако ГРОЗНА..
  А за крај Меган Фокс-според коментариве би била нај антипатиЧна актерка...па на мене не ми е ногу грозна нити пак антипатиЧна е сеа незнае да глуми,неможам да ја науЧам....и секако ке спомнам:многу ми е убава,пластиЧна е,знам,али добра је ;)
   
 4. Sartela

  Sartela Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 јуни 2012
  Пораки:
  124
  Допаѓања:
  24
  Jennifer Aniston :devil:
   
 5. Cataleya

  Cataleya Популарен член

  Се зачлени на:
  19 април 2012
  Пораки:
  262
  Допаѓања:
  620
  мајкл даглас :puke:
   
 6. prettyliar

  prettyliar Популарен член

  Се зачлени на:
  14 јуни 2012
  Пораки:
  1.207
  Допаѓања:
  892
  Пол:
  Женски
 7. glenn

  glenn Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 јануари 2012
  Пораки:
  100
  Допаѓања:
  43
  Emma Stone, премногу ја форсираат
   
 8. BlackSwan5

  BlackSwan5 Популарен член

  Се зачлени на:
  6 јуни 2011
  Пораки:
  2.765
  Допаѓања:
  3.548
  Охохо постојано сум надавала некои. Ама листата би можела да си ја надополнам.

  Пенелопе Круз - Боже што убавина гледа некој во оваа? Мене не ми е ниту убава, ниту секси, ниту пак паѓам на тој нејзин као многу секси индијански акцент како што има кажано Хипстер.

  Џерард Батлер исто, не сфаќам зошто го сметаат за некој си секс симбол, мене лично ми е грд, и тоа ептен грд и антипатичен.

  Рис Витерспун - Можеби како актерка не глуми лошо ама многу ми е антипатична. Таква иритирачка фаца ми има :devil:.

  И сега за една фаца што се појавува во многу комедии, не можам да се сетам како и беше името. Ама полоша глума во живот немам видено. Онаа што ја глумеше жената на Метју Пери во 17 Again, исто и со Адам Сендлер во Funny People има глумено.


  И читам наназад Ен Хетавеј та Ен Хетавеј. Работа на вкус е ама во денешно време кога Кирстен Стујард и Мајли Сајрус се нарекуваат актерки |( да се стави името на Ен до нив, просто незамисливо.
   
  На HollyWoodGirl, rossonerka, Hipster и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 9. JuLleE

  JuLleE Форумски идол

  Се зачлени на:
  15 јануари 2010
  Пораки:
  9.825
  Допаѓања:
  155.606
  Блек да не те чуди што ја ставиле Ен овде.
  Темата не е за актер кој не знае да глуми, па го форсираат, туку за актери кои тебе лично те иритираат.
  И јас ставив некои актери кои можеби се добри, како Ryan Reynolds, ама не можам да кажам дека незнае да глуми, туку јас не го сакам.
  Јас Ен ја сакам многу. И Џенифер исто, а ете некому му се антипатични. Се чудам и за Ема, ама ете до вкус е, уствари до варењето :D .
   
  На BlackSwan5 му/ѝ се допаѓа ова.
 10. Sephora

  Sephora Популарен член

  Се зачлени на:
  5 декември 2010
  Пораки:
  2.690
  Допаѓања:
  4.471
  [​IMG]
  Не знам зошто, од никој посебна причина ми е антипатична.
   
 11. Sanniii

  Sanniii Популарен член

  Се зачлени на:
  18 август 2011
  Пораки:
  1.231
  Допаѓања:
  2.297
  Пол:
  Женски
  Кристен Стјуарт.
  Без разлика каква улога има, секогаш ми е ко ретардирана. Нема поим од глума.
   
 12. LilBaby

  LilBaby Популарен член

  Се зачлени на:
  11 мај 2011
  Пораки:
  3.458
  Допаѓања:
  7.883
  Bинс Bон - не може човеков нити да ме насмее, нити да ме изненади со нешто, рамно како Bардар, досаден дури. :|
  [​IMG]

  Pис Bитерспун - може не глуми лошо толку, ама самата појава ми е иритантна.
  [​IMG]

  Oваа Aманда:
  [​IMG]

  Hе ги гледам филмовите кај што глуми она, ко амеба ми е бре, не знам можеби секогаш кога ќе ја видам се сеќавам на:
  [​IMG]
  Oваа улога перфектно ја опишува замислата што ја имам за нејзе, па не Dear John во што сака нека глуми, мене ме иритира.

  И ко за на крај, исто така уште една `глупача` од филм, на која секогаш ќе се сеќавам како таква:
  [​IMG]

  Mе потсеќа на:
  http://www.youtube.com/watch?v=13mUFEXnB54

  Aх леле, каков пациент. :rofl:
   
  На biGirl му/ѝ се допаѓа ова.
 13. indelible

  indelible Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 јуни 2012
  Пораки:
  219
  Допаѓања:
  81
  Една и единствена - Sarah Jessica Parker. :puke: :emo:
   
  На mileystar му/ѝ се допаѓа ова.
 14. Bellatrix

  Bellatrix Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 август 2012
  Пораки:
  136
  Допаѓања:
  26
  Скарлет Јохансон |(
   
  На mileystar му/ѝ се допаѓа ова.
 15. PeaceLoveBasketball

  PeaceLoveBasketball Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 јули 2012
  Пораки:
  589
  Допаѓања:
  1.174
  Кристен Стјуарт. :@
   
 16. Stoimenovska

  Stoimenovska Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 јули 2011
  Пораки:
  916
  Допаѓања:
  2.181
  Miley Cyrus... не ја бидува во актерската професија.
   
 17. Angelinkka

  Angelinkka Популарен член

  Се зачлени на:
  13 јули 2012
  Пораки:
  526
  Допаѓања:
  360
  Пол:
  Женски
  Сите некако ме иритираат, немам никаква посебна листа... :emo:
   
 18. happY-smiLeY

  happY-smiLeY Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 април 2011
  Пораки:
  115
  Допаѓања:
  48
  Julianne Hough
  [​IMG]
  Незнам зошто, ама девојкава ептен ми е антипатична. |(
   
 19. LilBaby

  LilBaby Популарен член

  Се зачлени на:
  11 мај 2011
  Пораки:
  3.458
  Допаѓања:
  7.883
  Cкарлет Jохансон. Bечно анемична. |(
  Aбе еден филм нема во кој ќе ми се допадне нејзината улога или воопшто како ја носи истата.
  Cлатка, сензуална, све океј. Aма, дошол ли кадарот кај што она отвара уста - :shake: .
  Mоже до гласот е . . . или сепак до нејзината аура, или чакра. :D
   
  На 1209 му/ѝ се допаѓа ова.
 20. MandyLane

  MandyLane Популарен член

  Се зачлени на:
  9 август 2011
  Пораки:
  2.665
  Допаѓања:
  11.836
  Пол:
  Женски
  Anne Hathaway
  [​IMG]
  [​IMG]
  Значи, да разграничиме две работи. Темава не е за актери кои не ги бива, туку лично мене кој ме иритира. Така да, не викам јас дека Ен не знае да глуми, напротив, ама има нешто у нејзината појава, поточно у муцката што прави да не можам да ја гледам.
  Ко немиена ми делува,многу млитава фаца има...
   
  На Name му/ѝ се допаѓа ова.