1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Актери од филмови/серии

Дискусија во 'Филм и ТВ' започната од Larson, 19 октомври 2018.

 1. Larson

  Larson Популарен член

  Се зачлени на:
  9 октомври 2017
  Пораки:
  785
  Допаѓања:
  1.831
  Пол:
  Машки
  Кои актери актери од серии/филмови ви се омилени и зошто, актери кои би сакале да ги запознаете итн...

  Јас Daniel Gilles , Jensen Ackles , Jared Padalecki , Мisha Collins

  Од сериите The Originals & Supernatural , дечкиве се топ глумци толку многу интересен карактер имаат алал да им е... има и други али овие имаат посебен талент за вакви серии.
   
 2. lolitaspurgatory

  lolitaspurgatory Активен член

  Се зачлени на:
  23 јули 2019
  Пораки:
  57
  Допаѓања:
  70
  Пол:
  Женски
  TIMOTHEE CHALAMET asa butterfield, emma mackay, alexa demie i maia mitchell gi obozhavam glumcive