1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Алатка за лице - Comedone Extractor

Дискусија во 'Лице' започната од girlinlove, 12 јули 2014.

 1. girlinlove

  girlinlove Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 јули 2011
  Пораки:
  68
  Допаѓања:
  10
  пребарував колку што можев и видов дека нема ваква тема..Значи подолго време се обидувам да најдам ваква алатка во Скопје. Ако некој купил или пак знае каде може да се купи,колку пари отприлика чини,слободно нека пише ..За оние кои незнаат, Comedone Extractor е алатка за лице која помага да се отстранат црнките акните и сите мозолчиња на лицето. Поззз,ве очекувам. :)
  Еве како изгледа.
  http://comedones.net/wp-content/uploads ... actors.jpg
   
 2. Talita

  Talita Популарен член

  Се зачлени на:
  14 ноември 2011
  Пораки:
  939
  Допаѓања:
  1.394
  Пол:
  Женски
  Незнам дали кај нас ја има , но можеш од интернет да ја порачаш не е скапа :)
  http://www.buyincoins.com/item/3036.html
  Сеа јас порачав па ќе ти кажам какво е :D
   
 3. poenta

  poenta Форумски идол

  Се зачлени на:
  29 ноември 2013
  Пораки:
  4.778
  Допаѓања:
  32.976
  Пол:
  Женски
  Ваква алатка за лице имаше во каталозите на Орифлејм пред извесно време.
  Цената беше околу 550 ден.Не сум ја користела и не знам дали е ефективна.
   
 4. girlinlove

  girlinlove Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 јули 2011
  Пораки:
  68
  Допаѓања:
  10

  Дали ти стигна? И како е? Те очекувам мила,позз :*
   
 5. Talita

  Talita Популарен член

  Се зачлени на:
  14 ноември 2011
  Пораки:
  939
  Допаѓања:
  1.394
  Пол:
  Женски
  м
  Еве денес ми стигнаа, одма ги испробав :) ДОбри се :angel:
   

  Прикачени фајлови: