babylove кашички

Албанија или Црна гора

Дискусија во 'Канта' започната од one87, 16 јули 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. one87

  one87 Активен член

  Се зачлени на:
  18 ноември 2011
  Пораки:
  38
  Допаѓања:
  2
  девојки ајде да ве замолам да споделите искуство која што била, се мислиме за одмор помеѓу Сутоморе, Црна гора и Ксамил, Албанија. Важно ни е да е мирно градче, да има песочна плажа и да нема камења во вода.... :$
   
 2. DirtyQueen

  DirtyQueen Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 мај 2011
  Пораки:
  234
  Допаѓања:
  178
  Пол:
  Женски
  Дефинитивно ксамил,мирно место е и нема воопшто галама само што баш не е место за ноќен живот.. Плажите се песочни мали, водата преееееубава чиста..
  Мене супер ми беше,само што ете фалеше место за излегување,немаше многу за шетање камоли некој ноќен клуб :?:

  Убав помин :*
   
 3. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  19.273
  Допаѓања:
  49.889
  Пол:
  Женски
  Има теми и за Црна Гора и за Албанија, можеш таму да се распрашаш. :)
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.