Албанологија

Дискусија во 'Образование' започната од snowflake11222, 5 јануари 2019.

 1. snowflake11222

  snowflake11222 Нов член

  Се зачлени на:
  5 јануари 2019
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
  Здраво дечкии, нова сум тука и се навикнувам, пааа сакав да кажам и прешам нешто. Матурантка сум и сакав да се запишам на Албанологија, како одат работите, ако може некој да ми објасни така убаво. Имам големо познавање на јазикот, го зборувам речиси како да ми е мајчин. Фала ви однапред❤️❤️❤️❤️