1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Александар македонски од расин

Дискусија во 'Канта' започната од TheRock, 5 февруари 2018.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. TheRock

  TheRock Нов член

  Се зачлени на:
  4 февруари 2018
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
  Пол:
  Машки
  Ако може кратко прераскажана колку за една страна од голема тетратка
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.