1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Александра од Томе Арсовски Помош

Дискусија во 'Канта' започната од DETE69, 1 февруари 2021.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. DETE69

  DETE69 Активен член

  Се зачлени на:
  8 декември 2019
  Пораки:
  4
  Допаѓања:
  0
  Пол:
  Машки
  Ве замолувам некој ако мозе да ми ја прераскази книгава. Ми треба за на училиште за петок.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.