Алекс Новаковиќ - тумор на мозокот

Дискусија во 'Хуманитарни акции' започната од Snow-Queen, 21 април 2013.

 1. Snow-Queen

  Snow-Queen Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 ноември 2011
  Пораки:
  15.268
  Допаѓања:
  14.955
  Пол:
  Женски
  Да помогнеме...