Форумџика на годината 2021
 1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Амајлии

Дискусија во 'Канта' започната од SunnyGirl2, 20 февруари 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. SunnyGirl2

  SunnyGirl2 Популарен член

  Се зачлени на:
  26 ноември 2012
  Пораки:
  4.912
  Допаѓања:
  5.472
  Девојки дали имате амајлии за среќа,љубов,здравје?
  Ви помгаат ли во тоа за што се направени??

  Кој би можел да ми направи?
  Колку би ме коштало :|
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  20.217
  Допаѓања:
  57.030
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.