1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Американска пензија

Дискусија во 'Општи дискусии' започната од Eleni554, 13 февруари 2018.

 1. Eleni554

  Eleni554 Нов член

  Се зачлени на:
  13 февруари 2018
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
  Пол:
  Женски
  Дали некоја од вас има родители или баби и дедовци кои примаат американска пензија, а не добиваат исплата во Македонија, или имаат какви било проблеми со исплатата?