Американска пита (American pie)[1999-2009]

Дискусија во 'Филмови' започната од Shery, 5 јануари 2011.

 1. Elena69221

  Elena69221 Популарен член

  Се зачлени на:
  8 август 2011
  Пораки:
  2.336
  Допаѓања:
  3.495
  Пол:
  Женски
  Израснав со филмовиве. Треба некој ден да седнам да си пуштам пак некој, веќе сум ги заборавила. :D
   
 2. mims-89

  mims-89 Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 мај 2010
  Пораки:
  6.488
  Допаѓања:
  24.035
  Сите делови ги имам изгледано, сите ми се пресмешни и по неколку пати ги имам гледано и сеуште се така дебилни, смотани, а сепак пресмешни.
  Стифлер е царот, леле колку се занесува, а секогаш го јаде на крајот... :D
  Првиот и вториот дел ми се едни од најдобрите комедии во поново време.
   
 3. Bitter-Sweet

  Bitter-Sweet Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 мај 2010
  Пораки:
  8.949
  Допаѓања:
  52.666
  Пол:
  Женски
  Имам гледано два или три дела. Оној The book of love го имам на ЦД. Интересен филм но некако е претерано со сексот, после и луѓево си прават некои филмови и гледам по Фејсбук некои момци се потпишале и тие Стифлер. :D
   
 4. IvanaJenner

  IvanaJenner Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 ноември 2017
  Пораки:
  428
  Допаѓања:
  531
  Пол:
  Женски
  Филмот е закон нема што. Сите делови ги имам гледано, но првиот и вториот дел се најаки. И да, многуууу ми е сладок Крис Клајн.:lol::l:
   
 5. homer simson

  homer simson Активен член

  Се зачлени на:
  26 јули 2019
  Пораки:
  224
  Допаѓања:
  193
  Пол:
  Машки
  добар филм