1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Американски Богови (American Gods) [2017]

Дискусија во 'Серии и емисии' започната од MagsDestiny, 17 јули 2017.

 1. Mishela

  Mishela Модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  19 август 2010
  Пораки:
  17.107
  Допаѓања:
  77.571
  Пол:
  Женски
  Гледавте ли, друштво?
  Мислам дека би имало шанси да испадне солидна сезонава, ама ај да видиме. Имаше некои глупи сцени, ама добро, ќе замижам во име на Один. :D
  Актеров ми е врв, ептен ми се допаѓа како го доловува ликот на Один.