1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Амуљани (Грција)

Дискусија во 'Патувања и одмори' започната од Најдобрата, 8 август 2018.

 1. Најдобрата

  Најдобрата Нов член

  Се зачлени на:
  7 август 2018
  Пораки:
  6
  Допаѓања:
  1
  Пол:
  Женски
  Што мислите за овој мал остров, дали има што да се види, едно дневни екскурзии со брод ?