Анален секс

Дискусија во 'Секс' започната од Dijana, 22 ноември 2009.

?

Дали сте имале анален секс?

 1. Да, и ми се допаѓа.

  909 глас(а)
  30,9%
 2. Да, но не ми е убаво.

  604 глас(а)
  20,6%
 3. Не, но би пробала.

  629 глас(а)
  21,4%
 4. Не, никогаш не би имала.

  796 глас(а)
  27,1%
 1. Justicija

  Justicija Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 август 2017
  Пораки:
  2.835
  Допаѓања:
  11.384
  Пол:
  Женски
  Вие што сакате анален како ви оди со прдењето?
   
  На SelenaGomez, Aschenputtel и ocicka2014 им се допаѓа ова.
 2. Robson

  Robson Активен член

  Се зачлени на:
  2 април 2019
  Пораки:
  86
  Допаѓања:
  164
  Пол:
  Машки
  После анален, само тоа се дешава :D :D :D
   
  На No Makeup му/ѝ се допаѓа ова.
 3. MarijanaKolevska

  MarijanaKolevska Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 мај 2019
  Пораки:
  121
  Допаѓања:
  242
  Пол:
  Женски
  Neznam za vas ama mene mi e poseben fetish e polnenje vo anus:)
   
  На Дискретниот, vasilevskabojana, X men и 8 други им се допаѓа ова.
 4. MarijanaKolevska

  MarijanaKolevska Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 мај 2019
  Пораки:
  121
  Допаѓања:
  242
  Пол:
  Женски
  jas sum za, iako poretko vo posledno vreme:)
   
  На vasilevskabojana, diskreten32, Davidmfo и 2 други им се допаѓа ова.
 5. X men

  X men Активен член

  Се зачлени на:
  6 јуни 2019
  Пораки:
  8
  Допаѓања:
  0
  Пол:
  Машки
  Si se prestrasila i znaes da se opustis blazesimu na toj sto ima seks so tebe poveketo ne mozes da gi ubedis na anal (facepalm)(n)
   
 6. WildMk

  WildMk Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 април 2018
  Пораки:
  11.305
  Допаѓања:
  103.176
  И мажите тешко е да ве убеди човек за анал.
  А многу сакам (на пример), тебе да ти го опнам.
   
  На Marina*F, Adriana.O, Gosh и 53 други им се допаѓа ова.
 7. 1992g

  1992g Популарен член

  Се зачлени на:
  9 јануари 2014
  Пораки:
  801
  Допаѓања:
  7.844
  Пол:
  Женски
  Баш така па тие се поише за анал коа простата се наоѓа на 7 цм од аналот.... сигурна сум дека многу мажи практикуваат анал ама тоа им е најголема тајна :D
   
  На La.loca, Robson, lovestoneddd и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 8. tessie

  tessie Форумски идол

  Се зачлени на:
  11 ноември 2010
  Пораки:
  5.294
  Допаѓања:
  17.908
  Пол:
  Женски
  Хахаха, те обожавам.
  Жена не треба да се плаши, треба да ужива исто како и маж.
  Ако нејќе нешто, нема потреба од обесување, сигурно прави уште десет други работи во кои знае дека уживате.
   
  На piksooki, Milobebence, Tajnaotrovna и 4 други им се допаѓа ова.
 9. SummerGirl

  SummerGirl Форумски идол

  Се зачлени на:
  10 март 2010
  Пораки:
  11.331
  Допаѓања:
  17.523
  Пол:
  Женски
  Маживе бегаат кога ќе добијат таква понуда. :rofl:
   
  На Shmizla94, La.loca, Tajnaotrovna и 2 други им се допаѓа ова.
 10. The*whitepapper*

  The*whitepapper* Активен член

  Се зачлени на:
  12 јуни 2019
  Пораки:
  9
  Допаѓања:
  3
  Пол:
  Машки
  Haha ne postoi takvo masko
   
 11. VoodooGirl

  VoodooGirl Популарен член

  Се зачлени на:
  21 јануари 2014
  Пораки:
  493
  Допаѓања:
  3.859
  Пол:
  Женски
  Па не би рекла. :smirk:
   
  На Robson и WildMk им се допаѓа ова.
 12. WildMk

  WildMk Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 април 2018
  Пораки:
  11.305
  Допаѓања:
  103.176
  Па ако ти не сакаш анален, зошто мора девојка ти да сака анален?
   
  На nena2010, piglet1, Gosh и 14 други им се допаѓа ова.
 13. SummerGirl

  SummerGirl Форумски идол

  Се зачлени на:
  10 март 2010
  Пораки:
  11.331
  Допаѓања:
  17.523
  Пол:
  Женски
  Хахаха....Не ми е јасна филозофијата на маживе. И маж ми сака вакво нешто, ама ќе го добие откако и он ќе добие нешто од позади. А тоа нема да биде во догледно време. :rofl:
   
  На Gosh, Emilija97mk, LaGuapa и 12 други им се допаѓа ова.
 14. coeur27

  coeur27 Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 јуни 2015
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  0
  Пол:
  Женски
  Дали болката е поголема од вагинален секс, што се случува после анален (освен како шо прочитав погоре, гасови?)
   
 15. WildMk

  WildMk Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 април 2018
  Пораки:
  11.305
  Допаѓања:
  103.176
  Не треба да има болка.
  А за да нема, мора да си скроз опуштена, и лубрицирана.
  На сила и на суво, не оди.

  После, не се случува ништо...
  Може да прдниш неколку пати, ама и тоа не мора..
  Гравот е поопасен
   
  На Bozica1980, tessie, ane.bella и 2 други им се допаѓа ова.
 16. Snowflake97

  Snowflake97 Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 ноември 2018
  Пораки:
  538
  Допаѓања:
  1.737
  Пол:
  Женски
  Нормално дека е поголема, и тоа достаа поголема. После тоа освен гасови, ќе имаш и мали болки кога ќе седиш. Ако не подмачкате со нешто може да имаш и крв.
   
 17. WildMk

  WildMk Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 април 2018
  Пораки:
  11.305
  Допаѓања:
  103.176
  Абе аман шо прајте?
  Каков е тој садистички секс?
   
 18. Snowflake97

  Snowflake97 Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 ноември 2018
  Пораки:
  538
  Допаѓања:
  1.737
  Пол:
  Женски
  Убав. :lol:
   
 19. Nigredo Odor

  Nigredo Odor Популарен член

  Се зачлени на:
  17 јануари 2016
  Пораки:
  2.034
  Допаѓања:
  12.181
  @Snowflake97 Така те учи момакот, дека треба да боли анален секс?
   
  На Bozica1980, ane.bella, jasbi и 2 други им се допаѓа ова.
 20. Alita

  Alita Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 април 2019
  Пораки:
  164
  Допаѓања:
  1.261
  Пол:
  Женски
  Јас еднаш имам пробано, се онесвестив од болка. :drunk:

  Никогаш повеќе.
   
  На Emilija97mk, Animali, SummerGirl и 2 други им се допаѓа ова.