Анален секс

Дискусија во 'Секс' започната од Dijana, 22 ноември 2009.

?

Дали сте имале анален секс?

 1. Да, и ми се допаѓа.

  944 глас(а)
  31,1%
 2. Да, но не ми е убаво.

  620 глас(а)
  20,4%
 3. Не, но би пробала.

  647 глас(а)
  21,3%
 4. Не, никогаш не би имала.

  826 глас(а)
  27,2%
 1. WildMk

  WildMk Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 април 2018
  Пораки:
  14.716
  Допаѓања:
  139.855
  Добро... ако си мазохист.
  Ја не сум...
   
  На Tajnaotrovna, Nigredo Odor и Snowflake97 им се допаѓа ова.
 2. Snowflake97

  Snowflake97 Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 ноември 2018
  Пораки:
  723
  Допаѓања:
  2.358
  Пол:
  Женски
  Не, јас зборував за првиот пат, веќе не ме боли.
   
  На Дискретниот и Nigredo Odor им се допаѓа ова.
 3. La.loca

  La.loca Популарен член

  Се зачлени на:
  30 мај 2015
  Пораки:
  1.083
  Допаѓања:
  7.774
  Пол:
  Женски
  И аналниот секс си има свои убави страни, не бидете толку негативно настроени :D

  Тоа што не ми се допаѓа, е друга работа:lol:
   
  На No Makeup, Hristov, Tajnaotrovna и 2 други им се допаѓа ова.
 4. Nigredo Odor

  Nigredo Odor Популарен член

  Се зачлени на:
  17 јануари 2016
  Пораки:
  2.987
  Допаѓања:
  16.717
  Како свршувате анално вечна мистерија ќе ми остане.
  Кај мажите таму е ге точката, нервните завршетоци, ама кај вас бе цуци? :D
  Brain stimulans, м?

  Не би дала анално иначе, ајде да се изјаснам и јас на темава. На никој.
   
  На Someday, Aschenputtel и WildMk им се допаѓа ова.
 5. WildMk

  WildMk Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 април 2018
  Пораки:
  14.716
  Допаѓања:
  139.855
  Сите нерви од клиторисот, продолжуваат околу вагината, матката и аналното црево...
   
  На Nigredo Odor му/ѝ се допаѓа ова.
 6. Nigredo Odor

  Nigredo Odor Популарен член

  Се зачлени на:
  17 јануари 2016
  Пораки:
  2.987
  Допаѓања:
  16.717
  Ретко која жена свршува анално. Повеќе е тоа на задоволство на мажите.
   
  На La.loca, lovestoneddd, DAngel и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 7. WildMk

  WildMk Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 април 2018
  Пораки:
  14.716
  Допаѓања:
  139.855
  Многу ретко имам анален.. на две раце се брои колку пати... ама барем 2-3 пати сум доживеала (не баш интензивен) оргазам.
   
  На King4ee му/ѝ се допаѓа ова.
 8. Nigredo Odor

  Nigredo Odor Популарен член

  Се зачлени на:
  17 јануари 2016
  Пораки:
  2.987
  Допаѓања:
  16.717
  Ако не е интензивен не се ни брои. :D
   
  На Sukyy22, Animali и WildMk им се допаѓа ова.
 9. WildMk

  WildMk Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 април 2018
  Пораки:
  14.716
  Допаѓања:
  139.855
  Ех... сеа и пола дркања треба да си ги чкртнам! :rofl::rofl::rofl:
   
  На Crnookata, No Makeup, Sukyy22 и 8 други им се допаѓа ова.
 10. Cooper MK

  Cooper MK Активен член

  Се зачлени на:
  7 јуни 2019
  Пораки:
  11
  Допаѓања:
  10
  Пол:
  Машки
  А што правиме ако ни се уарни.. Ќе треба после по паради да одиме ;)
   
 11. WildMk

  WildMk Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 април 2018
  Пораки:
  14.716
  Допаѓања:
  139.855
  Не мора да значи.
  Може да сакаш анална стимулација, а да не се палиш на мажи.
   
  На Robson и Animali им се допаѓа ова.
 12. Cooper MK

  Cooper MK Активен член

  Се зачлени на:
  7 јуни 2019
  Пораки:
  11
  Допаѓања:
  10
  Пол:
  Машки
  Па да... можно е.
  Ама јас дефинитивно сум против :)
   
 13. Alisa22

  Alisa22 Истакнат член

  Се зачлени на:
  31 октомври 2017
  Пораки:
  1.781
  Допаѓања:
  9.806
  Пол:
  Женски
  Се плашиш да не ти се допадне? ;)
   
  На La.loca, Avery, Nigredo Odor и 4 други им се допаѓа ова.
 14. Justicija

  Justicija Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 август 2017
  Пораки:
  3.233
  Допаѓања:
  12.877
  Пол:
  Женски
  Ме интересира:
  1.Анусот како го негувате? (Користите нешто посебно за тој дел пред секс чинот)
  2.Што правите со влакненцата ? Како ги депилирате?
  3. Како се справувате со гасовите ?
   
  На WildMk и DanceT им се допаѓа ова.
 15. Alisa22

  Alisa22 Истакнат член

  Се зачлени на:
  31 октомври 2017
  Пораки:
  1.781
  Допаѓања:
  9.806
  Пол:
  Женски
  1. Па пред чинот обично дм ме масира со прсти и лубрикант.
  2.Со брич или на депилација кога како.
  3. Па до сега не ми се случило да имам гасови .
   
  На Animali, VoodooGirl, Justicija и 2 други им се допаѓа ова.
 16. kikikikirika

  kikikikirika Популарен член

  Се зачлени на:
  17 јуни 2011
  Пораки:
  1.527
  Допаѓања:
  2.724
  Пол:
  Женски
  1. Прво клистирање , после лубрикант или некое масло. Плус некоја секс играчка наменета за тој дел или обично со прст
  2. Крем за депилација
  3. Немаат гасовите врска со тоа, мислам ми се нема случено. Поголем проблем може да е хигиената ама како што пишав погоре со клистирање се средува тоа лесно. Е гадно е само малце ако ти сврши внатре ама после трчаш во тоалет.
   
  На makedon81, Animali, Hristov и 3 други им се допаѓа ова.
 17. Убавицатаа_69

  Убавицатаа_69 Активен член

  Се зачлени на:
  13 јули 2019
  Пораки:
  10
  Допаѓања:
  3
  Пол:
  Женски
  drugarkami ima 17god koristela seksi igracka analno.... prasuva dali ja izgubila nevinosta???
   
 18. CrazyGirl15

  CrazyGirl15 Популарен член

  Се зачлени на:
  30 јуни 2011
  Пораки:
  3.484
  Допаѓања:
  17.908
  Пол:
  Женски
  Аналната невиност да . Вагиналната , не доколку не ја ставила играчката и таму или немала вагинален секс .
   
  На diskreten32 му/ѝ се допаѓа ова.
 19. Убавицатаа_69

  Убавицатаа_69 Активен член

  Се зачлени на:
  13 јули 2019
  Пораки:
  10
  Допаѓања:
  3
  Пол:
  Женски
  Toa znaci deka ne e vejke devica... ili??
   
 20. CrazyGirl15

  CrazyGirl15 Популарен член

  Се зачлени на:
  30 јуни 2011
  Пораки:
  3.484
  Допаѓања:
  17.908
  Пол:
  Женски
  Вагинален секс имала или не ? Ако да , тогаш не е девица . Ако не , тогаш вагинално е сеуште девица .
  Искрено јас аналниот секс не го сметам како губење невиност во буквална смисла , бидејќи нема химен таму ( кожичката во вагината која пука на првиот или нареден однос , зависи , кај сите е различно ) .
   
  На La.loca и diskreten32 им се допаѓа ова.