Анален секс

Дискусија во 'Секс' започната од Dijana, 22 ноември 2009.

?

Дали сте имале анален секс?

 1. Да, и ми се допаѓа.

  934 глас(а)
  30,9%
 2. Да, но не ми е убаво.

  618 глас(а)
  20,5%
 3. Не, но би пробала.

  644 глас(а)
  21,3%
 4. Не, никогаш не би имала.

  822 глас(а)
  27,2%
 1. Убавицатаа_69

  Убавицатаа_69 Активен член

  Се зачлени на:
  13 јули 2019
  Пораки:
  10
  Допаѓања:
  3
  Пол:
  Женски
  Вагинално немала однос. Само анално пробала и сега незнае дали е деица или ја изгубила невиноста
   
 2. CrazyGirl15

  CrazyGirl15 Популарен член

  Се зачлени на:
  30 јуни 2011
  Пораки:
  3.349
  Допаѓања:
  17.248
  Пол:
  Женски
  Технички е девица . Хименпт сеуште го има . Вагинален кога ќе има , сеуште ќе и биде прв пат . Анален кога ќе има , нема да и е прв пат . Мислам , веќе се запознала со чувството како е да имаш анален секс :) . Нека не се грижи , сеуште е девица технички . Ако гледате од верска страна , тогаш не е девица бидејќи пробала секс . Независно дали орален ( п*шење ) , анален , или вагинален ( со кинење химен ) .
  Ако се грижи поради машко , нема да примети дека имала анален , бидејќи таму се е вообичаено , нема химен кој се кине :)
   
  На diskreten32 му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Убавицатаа_69

  Убавицатаа_69 Активен член

  Се зачлени на:
  13 јули 2019
  Пораки:
  10
  Допаѓања:
  3
  Пол:
  Женски
  Фала ви за информацииве:)
   
  На CrazyGirl15 му/ѝ се допаѓа ова.
 4. CrazyGirl15

  CrazyGirl15 Популарен член

  Се зачлени на:
  30 јуни 2011
  Пораки:
  3.349
  Допаѓања:
  17.248
  Пол:
  Женски
  Нема на што , повели и друг пат :*
   
  На Убавицатаа_69 му/ѝ се допаѓа ова.
 5. WildMk

  WildMk Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 април 2018
  Пораки:
  12.618
  Допаѓања:
  125.021
  За што и' е 'невиноста'?
  За нејзе, или 'да докаже' на некој иден идиот дека и' е прв?
   
  На KuklickaSk, Kate Rina 93, joy1 и 4 други им се допаѓа ова.
 6. LoneWolfGuy

  LoneWolfGuy Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 август 2017
  Пораки:
  376
  Допаѓања:
  654
  Пол:
  Машки

  Не ми е јасно како бре само што се регистрираат доаѓаат тука со глупи прашања кои лесно можат да ги прочитаат на гугл.

  Мене ми мириса на заебавање.
   
  На sj *O* му/ѝ се допаѓа ова.
 7. Убавицатаа_69

  Убавицатаа_69 Активен член

  Се зачлени на:
  13 јули 2019
  Пораки:
  10
  Допаѓања:
  3
  Пол:
  Женски
  Валјда да се докаже на идниот
   
  На WildMk му/ѝ се допаѓа ова.
 8. WildMk

  WildMk Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 април 2018
  Пораки:
  12.618
  Допаѓања:
  125.021
  :)
  'Невина' е.
   
  На Alita му/ѝ се допаѓа ова.
 9. IM.TMKQ

  IM.TMKQ Форумски идол

  Се зачлени на:
  10 јануари 2014
  Пораки:
  2.803
  Допаѓања:
  21.966
  Пол:
  Женски
  Што е страшното и сама ако ја ,,изгубиш невиноста"?
  Што има да му давам на некој си од машки род таква чест тој прв да ми брцка таму?
  Секој го истражува телото уште пред да има однос, ништо страшно не гледам во тоа сама да го скинеш хименот и да си го истражуваш и научиш телото пред да почнеш со односи.
  Хименот е мој, никој друг нема право врз моето тело, ниту па да морам јас да се докажувам зошто го немам или да чекам некој друг да мора да го направи тоа.
  Со или без химен таа повторно ќе има ПРВ вагинален однос. Исто е, една кожа не менува ништо.
  И маж е ,,невин" дури не има прв однос, исто и жена; со или без кожата.
   
  На Lolipop23, lovestoneddd, Tan4ence и 6 други им се допаѓа ова.
 10. LoneWolfGuy

  LoneWolfGuy Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 август 2017
  Пораки:
  376
  Допаѓања:
  654
  Пол:
  Машки

  Мене само не ми е јасно кој тоа се уште прашува дали некој/а е се уште невина или не? битно им е само да си бидат задоволени па тој или таа дали се невини или не не им е битно.
   
  На Tajnaotrovna му/ѝ се допаѓа ова.
 11. IM.TMKQ

  IM.TMKQ Форумски идол

  Се зачлени на:
  10 јануари 2014
  Пораки:
  2.803
  Допаѓања:
  21.966
  Пол:
  Женски
  Еве погоре гледаш важно им е. И многу други вакви мислења има на форумот.

  Твое тело, твоја одлука, ничија друга.
  Нема што да се објаснуваш или докажуваш.
   
  На Nausicaa, Tajnaotrovna, Роберт 7 и 5 други им се допаѓа ова.
 12. LoneWolfGuy

  LoneWolfGuy Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 август 2017
  Пораки:
  376
  Допаѓања:
  654
  Пол:
  Машки
  Очигледно ме немаш разбрано. Кој тоа ќе те праша во денешно време дали си невин или невина, а тоа ако самата сакаш да си кажеш тоа е друга работа.

  Освен оние што имаат фетиш да имаат секс со невини девојки или момци, обично тоа се лица постари од 30 (без разлика на полот).

  Хмм доста забегавме од темава.

  Да си одговорам на темава не сум пробал анален секс, а и не сум сигурен дали би имал, доколку со некоја со која што би бил во врска побара да имаме анален секс само би размислил, но јас не би барал пошто не ми е нешто најпримамлива идејата за таков секс.
   
 13. IM.TMKQ

  IM.TMKQ Форумски идол

  Се зачлени на:
  10 јануари 2014
  Пораки:
  2.803
  Допаѓања:
  21.966
  Пол:
  Женски
  Па штом прашува дали е невина, значи свесна е дека во иднина некој ќе ја праша а изгледа дека и на неа ќе и влијае неговото мислење.
  Инаку зошто би прашувала..
  Околина, менталитет, програмирани ,,невиноста" на жената да е одземена од маж, не знам која е причината, но штом прашува значи некоја причина стои позади тоа.
   
 14. LoneWolfGuy

  LoneWolfGuy Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 август 2017
  Пораки:
  376
  Допаѓања:
  654
  Пол:
  Машки

  Таа мисли дека некој ќе ја праша, а може цел живот ќе го помине без некој да ја праша или спомне нешто за нејзината невиност.

  Се е до различната индивидуална перцепција на нештата, односно битно им е и се занимаваат со тоа, оние на кои им е до тоа што и како ќе речат другите за нив, односно според мене се опседнати со тоа секогаш да изгледаат добро пред другите, во смисла на овој муабет нивниот статус, и дали некој ќе рече нешто добро или нешто лошо за нив.

  Некој што не се занимава со тоа дали некој ќе рече вака или онака за него /неа си живеат како што им душа сака.
   
  На IM.TMKQ му/ѝ се допаѓа ова.
 15. IM.TMKQ

  IM.TMKQ Форумски идол

  Се зачлени на:
  10 јануари 2014
  Пораки:
  2.803
  Допаѓања:
  21.966
  Пол:
  Женски
  Целата поента на разговоров. :)
   
  На Snowflake97 и Animali им се допаѓа ова.
 16. Nikolakoko

  Nikolakoko Нов член

  Се зачлени на:
  17 јули 2019
  Пораки:
  7
  Допаѓања:
  2
  Пол:
  Машки
  Zdravo devojki i momci nov sum na forumov sakam da prasam bidejki ne sum vo moznost da kupam lubrikant dali pri analen moze da se koristi sampon ili tecen sapun?
   
 17. boo3

  boo3 Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 јули 2015
  Пораки:
  822
  Допаѓања:
  2.563
  Пол:
  Женски
  Секако дека не :tmi:
   
  На SummerGirl, Animali, Nausicaa и 4 други им се допаѓа ова.
 18. ocicka2014

  ocicka2014 Популарен член

  Се зачлени на:
  27 јуни 2014
  Пораки:
  3.679
  Допаѓања:
  12.010
  Пол:
  Женски
  Кај ти текна шампон или течен сапун баш :rofl:
  Ти сакаш да еб*ш или пена парти да правиш :D
   
  На Ena05, sparklie, Avery и 21 други им се допаѓа ова.
 19. Annath

  Annath Форумски идол

  Се зачлени на:
  9 јануари 2010
  Пораки:
  15.471
  Допаѓања:
  130.091
  Пол:
  Женски
  Кондомите имаат лубриканти. Доволно е тоа. Без кондом немој ни да си помислил на анален секс.
   
  На Kate Rina 93, SummerGirl, Animali и 3 други им се допаѓа ова.
 20. Brinetka

  Brinetka Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 јануари 2018
  Пораки:
  421
  Допаѓања:
  4.097
  Пол:
  Женски
  Земи со зејтинот Брилијант - И се е како подмачкано :D:D
   
  На LadyLollypop, Kate Rina 93, Billy Idol и 8 други им се допаѓа ова.