Анален секс

Дискусија во 'Секс' започната од Dijana, 22 ноември 2009.

?

Дали сте имале анален секс?

 1. Да, и ми се допаѓа.

  945 глас(а)
  31,1%
 2. Да, но не ми е убаво.

  621 глас(а)
  20,4%
 3. Не, но би пробала.

  649 глас(а)
  21,3%
 4. Не, никогаш не би имала.

  826 глас(а)
  27,2%
 1. Nigredo Odor

  Nigredo Odor Популарен член

  Се зачлени на:
  17 јануари 2016
  Пораки:
  2.987
  Допаѓања:
  16.718
  @Nikolakoko

  Без соодветна лубрикација (лубрикант) сексот може да биде болен. Креми, сапуни и течни детергенти не се внесуваат во внатрешните органи ради можна инфекција и труење, тие се за надворешна употреба. Колку години имаш?
   
  На Dadusicka, WildMk, Nausicaa и 3 други им се допаѓа ова.
 2. Nikolakoko

  Nikolakoko Нов член

  Се зачлени на:
  17 јули 2019
  Пораки:
  7
  Допаѓања:
  2
  Пол:
  Машки
  22 godini bidejki ne sum vo moznost da kupam zatoa prasav ovde tesko kondomi da se najdat
   
 3. ocicka2014

  ocicka2014 Популарен член

  Се зачлени на:
  27 јуни 2014
  Пораки:
  3.837
  Допаѓања:
  12.468
  Пол:
  Женски
  Кај живееш, на месечината ли?
   
  На Justicija, Tajnaotrovna, cresa-jagoda и 8 други им се допаѓа ова.
 4. Nigredo Odor

  Nigredo Odor Популарен член

  Се зачлени на:
  17 јануари 2016
  Пораки:
  2.987
  Допаѓања:
  16.718
  Кондоми имаш во секоја трафика, маркет и аптека. Цените се различни, од 120 до 250 денари максимум во зависност од големината и кванитетот на пакетчето. Од каде си?
   
  На Tajnaotrovna, cresa-jagoda, Роберт 7 и 4 други им се допаѓа ова.
 5. ocicka2014

  ocicka2014 Популарен член

  Се зачлени на:
  27 јуни 2014
  Пораки:
  3.837
  Допаѓања:
  12.468
  Пол:
  Женски
  И во секоја бензиска :D
   
  На WildMk му/ѝ се допаѓа ова.
 6. piksooki

  piksooki Популарен член

  Се зачлени на:
  21 јануари 2015
  Пораки:
  1.510
  Допаѓања:
  9.691
  Пол:
  Женски
  Секој си има своја причина.Ако вели дека неможе да купи тогаш неможе.
   
  На jasbi му/ѝ се допаѓа ова.
 7. ocicka2014

  ocicka2014 Популарен член

  Се зачлени на:
  27 јуни 2014
  Пораки:
  3.837
  Допаѓања:
  12.468
  Пол:
  Женски
  Не дека не може, туку не сака или нема пари да купи. Не е крај на свет ако нема секс, во случај да е второто.
  Но секоја последица ќе го кошта поскапо од тие 100ден што ќе ги даде.

  Ако сакаш ќе најдеш начин, ако не сакаш ќе си најдеш причина.

  Полесно му е да го наполни газот на девојката со шампон или течен сапун за он да си заврши работа, а утре да си ја чука главата од зид.
   
  На Scorpiongirl12, Tanjamm, didisi и 5 други им се допаѓа ова.
 8. piksooki

  piksooki Популарен член

  Се зачлени на:
  21 јануари 2015
  Пораки:
  1.510
  Допаѓања:
  9.691
  Пол:
  Женски
  Не значи дека ако прашал дека секако имал.И да уште стојам на тоа дека ако не можел неможел.И тоа со парите спаѓа во тоа.
   
  На WildMk му/ѝ се допаѓа ова.
 9. LoneWolfGuy

  LoneWolfGuy Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 август 2017
  Пораки:
  397
  Допаѓања:
  668
  Пол:
  Машки

  Може не прашува за девојка, па затоа не може да купи. Сега се е можно.
   
 10. lovestoneddd

  lovestoneddd Популарен член

  Се зачлени на:
  14 април 2018
  Пораки:
  3.716
  Допаѓања:
  35.631
  Пол:
  Женски
  Различна е цената за кондоми за секс со женско и машко ?
  (facepalm)
   
  На DevilGirl212, candy.cane, Lolipop23 и 8 други им се допаѓа ова.
 11. WildMk

  WildMk Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 април 2018
  Пораки:
  14.830
  Допаѓања:
  140.452
  Дааа.. на каса те прашуваат, со кого ќе имаш секс, за да знаат колку да ти ги наплатат.
  Плус, ако со повеќе од двајца е сексот, трета цена има :rofl:
   
  На Chopard, candy.cane, La.loca и 11 други им се допаѓа ова.
 12. LoneWolfGuy

  LoneWolfGuy Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 август 2017
  Пораки:
  397
  Допаѓања:
  668
  Пол:
  Машки
  Никој не рече такво нешто, може самата помисла да купи нешто за што знае дека му е, го кочи од кај да знам?

  Само обични претпоставки, а инаку доколку му е до пари си постојат невладини организации кои бесплатно ги даваат и лубриканти и кондоми набавени од страна на владата. Така да ако му беше до парите до сега ќе ги земеше.
   
 13. piksooki

  piksooki Популарен член

  Се зачлени на:
  21 јануари 2015
  Пораки:
  1.510
  Допаѓања:
  9.691
  Пол:
  Женски
  Зошто толку се замарате со оваа тема|(
   
 14. LoneWolfGuy

  LoneWolfGuy Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 август 2017
  Пораки:
  397
  Допаѓања:
  668
  Пол:
  Машки
  Јас сум културен човек кога некоја лилност ме цитира и ми се обраќа мене јас и се обраќам на таа личност.

  Но во право си.

  Поздрав.
   
 15. NarCis@

  NarCis@ Популарен член

  Се зачлени на:
  4 март 2018
  Пораки:
  3.400
  Допаѓања:
  71.413
  Пол:
  Женски
  Нема трета цена, даваат 1+1 гратис ^_^
   
  На WildMk му/ѝ се допаѓа ова.
 16. N0NamE

  N0NamE Истакнат член

  Се зачлени на:
  13 ноември 2015
  Пораки:
  560
  Допаѓања:
  2.129
  Пол:
  Машки
  Bratuu ako ne umotaj go vo najlon i teraj cim ti takva rabota. :P
   
 17. VoodooGirl

  VoodooGirl Популарен член

  Се зачлени на:
  21 јануари 2014
  Пораки:
  510
  Допаѓања:
  4.108
  Пол:
  Женски
  Од авион се гледа дека типот е огромен трол, што му се фативте толку. :rofl:
  Деца на 13 знаат дека во секоја трафика/продавница има кондоми, овој не знаел на 22. Важи. (y)
   
  На Opeth1986 и Youknow им се допаѓа ова.
 18. WildMk

  WildMk Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 април 2018
  Пораки:
  14.830
  Допаѓања:
  140.452
  Лп така, да си кажам нареднио пат ко ќе купвам за та намена... :lol:
   
 19. coeur27

  coeur27 Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 јуни 2015
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  0
  Пол:
  Женски
  Шо е најважно пред, за време и после аналниот секс?
  Освен хигиената?
   
 20. MarianaBT

  MarianaBT Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 март 2013
  Пораки:
  189
  Допаѓања:
  457
  Da bide izveden so obostrano odobruvanje, zadovolstvo i ljubov ? :?:
   
  На WildMk, Miki_mat3, Babygirl12 и 3 други им се допаѓа ова.