Анален секс

Дискусија во 'Секс' започната од Dijana, 22 ноември 2009.

?

Дали сте имале анален секс?

 1. Да, и ми се допаѓа.

  900 глас(а)
  30,8%
 2. Да, но не ми е убаво.

  604 глас(а)
  20,7%
 3. Не, но би пробала.

  623 глас(а)
  21,3%
 4. Не, никогаш не би имала.

  792 глас(а)
  27,1%
 1. Ciel

  Ciel Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 јануари 2019
  Пораки:
  345
  Допаѓања:
  1.656
  Пол:
  Женски
  Имам пробано анален но не ми пружи никакво задоволство и поради тоа несакам да го практикувам.
   
  На didisi и WildMk им се допаѓа ова.
 2. hellocity

  hellocity Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 август 2017
  Пораки:
  1.321
  Допаѓања:
  2.574
  Пол:
  Женски
  Никогаш немам пробано пошо имам си став мислам дека нема да ми е убаво и дека нема да чуствувам пријатно и заради нечие задоолство туѓо нема шанси за ништо да потпаднам. А многу ме имаат молено ама нема шанси.
   
  На Tanjamm, hermosa, WildMk и 3 други им се допаѓа ова.
 3. No Makeup

  No Makeup Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 јуни 2017
  Пораки:
  163
  Допаѓања:
  687
  Пол:
  Женски
  Пробав еднаш поодамна,и не ми беше нај нај ,некако бљак ми беше..но во последно време почесто го практикуваме со мажот,и екстра ми е некако денеска на оваа жештина два пати и ми беше мммм☺️
   
  На SunnyGirl2, Vladek, IvanaJenner и 7 други им се допаѓа ова.
 4. Marija0019

  Marija0019 Нов член

  Се зачлени на:
  19 август 2019
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
  Пол:
  Женски
  Vaka, imam 19 god i decko mi ima 25 god i imame vekje odnosi 2 god i pred nekoe vreme mi pobara da imame analen seks. Arno ama mn mu e golem (24cm-go imame mereno), a i premnogu debel. Jas edvaj do pola mozam da go primam normalno i strav mi e mnogu. Celo vreme samo mu menjam tema koga kje pocne da zbori za toa. I ne znam dali da mu dadam. Mislenje???
   
 5. Nikolakoko

  Nikolakoko Нов член

  Се зачлени на:
  17 јули 2019
  Пораки:
  7
  Допаѓања:
  2
  Пол:
  Машки
  Nemas gajle samo zemete si lubrikant i nekako raboti deckoti inace alal neka mu e za goleminata
   
  На Spiceyourlife и hellaa им се допаѓа ова.
 6. piksooki

  piksooki Популарен член

  Се зачлени на:
  21 јануари 2015
  Пораки:
  892
  Допаѓања:
  5.888
  Пол:
  Женски
  Ако не сакаш немораш да имаш за негов кејф.
   
  На MarioCasas, candy.cane, elenaxbbg и 10 други им се допаѓа ова.
 7. M&L89

  M&L89 Активен член

  Се зачлени на:
  15 септември 2019
  Пораки:
  22
  Допаѓања:
  29
  Пол:
  Машки
  Анален секс не често но повремено, уживање за двајцата, првиот пат помина одлично само партнерката да ја опуштиш убаво и релаксираш.
   
  На Vladek му/ѝ се допаѓа ова.
 8. Cici1991

  Cici1991 Нов член

  Се зачлени на:
  22 септември 2019
  Пораки:
  8
  Допаѓања:
  5
   
 9. Cici1991

  Cici1991 Нов член

  Се зачлени на:
  22 септември 2019
  Пораки:
  8
  Допаѓања:
  5
  Zdravo nova sum toa mn boli ..no moze i da ne boli zavisi kako ke se opustite pred se partnerot treba dobro da ve nadrazi pa togas ke se oseti zadovolstvoto
   
  На didisi и makedon81 им се допаѓа ова.
 10. John Snow

  John Snow Популарен член

  Се зачлени на:
  8 март 2016
  Пораки:
  2.274
  Допаѓања:
  24.251
  Пол:
  Машки
  Направи профил само за да го кажеш ова круцијално мислење? :worried:
   
  На Bozica1980, didisi, Shmizla94 и 5 други им се допаѓа ова.
 11. Prijatelot

  Prijatelot Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 февруари 2015
  Пораки:
  2.318
  Допаѓања:
  2.722
  Пол:
  Машки

  За @Prijatelot да ја заврши сезоната на парање во градски парк.
  Остави го девојчето да придонесе за развојот на науката.
   
  На didisi му/ѝ се допаѓа ова.
 12. WildMk

  WildMk Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 април 2018
  Пораки:
  10.953
  Допаѓања:
  96.092
  И шо ти смета тебе па?
  Ко се зачленив, прво на секс и на политика само пишував.
  Да не има редослед сенкир...
   
  На mar023, galapce, didisi и 8 други им се допаѓа ова.
 13. John Snow

  John Snow Популарен член

  Се зачлени на:
  8 март 2016
  Пораки:
  2.274
  Допаѓања:
  24.251
  Пол:
  Машки
  Не им верувам на луѓе што праат профил и одма у анален секс пишуваат,меѓу нив си и ти:mm::D
   
  На galapce, Bozica1980, candy.cane и 3 други им се допаѓа ова.
 14. Sejfullai

  Sejfullai Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 јуни 2019
  Пораки:
  297
  Допаѓања:
  4.132
  Пол:
  Женски
  Моето прво мислење беше ептен глупо и у темата ,,Дали сум бремена,, , али хир ај ем сега, истакнат член. :D
   
  На candy.cane, didisi, beauty&beast и 6 други им се допаѓа ова.
 15. Vladek

  Vladek Активен член

  Се зачлени на:
  25 септември 2019
  Пораки:
  6
  Допаѓања:
  3
  Пол:
  Машки
  Koga ke se vneses vo sexot,ne moze da bide liso
   
  На didisi му/ѝ се допаѓа ова.
 16. WildMk

  WildMk Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 април 2018
  Пораки:
  10.953
  Допаѓања:
  96.092
  Од каде знаеш?
  Си примил ли?

  Не ми одговарај во приватни пораки!
  Затоа е форумов, за дебата!

  И како тоа за женско е ок, а за машко не е?
  Анален отвор, е анален отвор... дури и подобро е кај мажите, пошто Г-точката може да ја допрете преку аналниот!
  Ми се смачи да повторувам.. сопствените тела не си ги познавате.
   
  Последна измена од модератор: 26 септември 2019
  На Oxymoron, lovestoneddd, Bozica1980 и 5 други им се допаѓа ова.
 17. Vladek

  Vladek Активен член

  Се зачлени на:
  25 септември 2019
  Пораки:
  6
  Допаѓања:
  3
  Пол:
  Машки
  Analen sex,potkrepeno so jaka masturbacija,e strasno zadovolstvo.koga ke probas,ke vidis,prestanete so teorii samo
   
  На No Makeup му/ѝ се допаѓа ова.
 18. Amateur

  Amateur Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 август 2016
  Пораки:
  223
  Допаѓања:
  279
  Пол:
  Машки
  Клучот е опуштеноста.
   
 19. SunnyGirl2

  SunnyGirl2 Популарен член

  Се зачлени на:
  26 ноември 2012
  Пораки:
  4.492
  Допаѓања:
  5.051
  Некој да каже инфо плус за хигиена?
   
  На Marko@boy и didisi им се допаѓа ова.
 20. Marko@boy

  Marko@boy Активен член

  Се зачлени на:
  2 септември 2019
  Пораки:
  16
  Допаѓања:
  12
  Хигиена може да се среди има млазни миења
   
  На SunnyGirl2 и Matotheja им се допаѓа ова.