Анален секс

Дискусија во 'Секс' започната од Dijana, 22 ноември 2009.

?

Дали сте имале анален секс?

 1. Да, и ми се допаѓа.

  937 глас(а)
  31,0%
 2. Да, но не ми е убаво.

  619 глас(а)
  20,5%
 3. Не, но би пробала.

  644 глас(а)
  21,3%
 4. Не, никогаш не би имала.

  823 глас(а)
  27,2%
 1. lovestoneddd

  lovestoneddd Популарен член

  Се зачлени на:
  14 април 2018
  Пораки:
  3.655
  Допаѓања:
  35.164
  Пол:
  Женски
  Ти си правел ли млазно миење ?
   
  На Leat, Luminary, WildMk и 10 други им се допаѓа ова.
 2. SummerGirl

  SummerGirl Форумски идол

  Се зачлени на:
  10 март 2010
  Пораки:
  12.966
  Допаѓања:
  23.163
  Пол:
  Женски
  Тоа значи дека си пробал млазно миење??? :rofl:
   
  На Leat, WildMk, MarianaBT и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 3. Spiceyourlife

  Spiceyourlife Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 мај 2019
  Пораки:
  64
  Допаѓања:
  344
  Пол:
  Женски
  Analen seks e uzivancija za obata pola ako sakaat da imaat nesto plus sem standard seks i stabdard pozi vo seks...no za toa treba od obata partnera soglasnost i zelba za obostrano zadovolstvo...jas uzivam ednakvo kako i partnerot- moze zatoa za.mene e normalna pojava..istovremeno treba da se sovladuvaat i tie muskuli isto kako i vaginalnite za da ima obostrano zadovolstvo i opustenost bez bolka
   
  На LadyLollypop, Mxrx, Hristov и 4 други им се допаѓа ова.
 4. ocicka2014

  ocicka2014 Популарен член

  Се зачлени на:
  27 јуни 2014
  Пораки:
  3.769
  Допаѓања:
  12.325
  Пол:
  Женски
  И лајковиве се од машки членови :rofl:
  Мене ми боде ова во очи каде ги изедначуваш аналните и вагиналните требало исто да се совладуваат за да се ужива. Не е исто вагиналните се створени за тоаа и не треба совладување опуштање па со тек на време да уживаш. А аналните се знае за што се створени.
   
  На Leat, Martka, Abeja и 9 други им се допаѓа ова.
 5. IM.TMKQ

  IM.TMKQ Форумски идол

  Се зачлени на:
  10 јануари 2014
  Пораки:
  2.871
  Допаѓања:
  22.714
  Пол:
  Женски
  Како се совладува мускул, просветлете ме. :worried:
   
  На Leat, viola28, Abeja и 6 други им се допаѓа ова.
 6. ocicka2014

  ocicka2014 Популарен член

  Се зачлени на:
  27 јуни 2014
  Пораки:
  3.769
  Допаѓања:
  12.325
  Пол:
  Женски
  Што почесто да го "вежбаш" тој мускул :rofl:
   
 7. John Snow

  John Snow Популарен член

  Се зачлени на:
  8 март 2016
  Пораки:
  3.619
  Допаѓања:
  46.662
  Пол:
  Машки
  Ако гледаме по таа логика ондак и оралниот секс е дискутабилен,нели се знае устата за што е створена. Остајте ги луѓето нека си се сексаат како сакаат,све додека е обострана желба и нема присила I am ok with that.
   
  На oblace1, Ena05, makedon81 и 4 други им се допаѓа ова.
 8. LadyLollypop

  LadyLollypop Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 февруари 2019
  Пораки:
  397
  Допаѓања:
  1.654
  Пол:
  Женски
  Се е до психата... ако психички не се опуштиш ни вагиналниот нема да ти биде убав. А понекогаш кога ептен сум опуштена аналниот ми е многу поубав од вагиналниот ;)
   
  На (Lord), Desi1991k, Diamant и 4 други им се допаѓа ова.
 9. me again

  me again Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 октомври 2018
  Пораки:
  131
  Допаѓања:
  253
  Пол:
  Машки
  Prosvetluvanjata najefikasni se PRAKTICNO vaka so pisuvanje nema efekt..(facepalm)(facepalm)..(mooning)
   
  На makedon81 му/ѝ се допаѓа ова.
 10. ocicka2014

  ocicka2014 Популарен член

  Се зачлени на:
  27 јуни 2014
  Пораки:
  3.769
  Допаѓања:
  12.325
  Пол:
  Женски
  Последиците не се исти од орален и анален.
  Нека си уживаат нивни избор мое е да си кажам.
   
  На SunnyGirl2 му/ѝ се допаѓа ова.
 11. WildMk

  WildMk Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 април 2018
  Пораки:
  13.721
  Допаѓања:
  135.947
  Какви последици?
   
  На jasbi и Tajnaotrovna им се допаѓа ова.
 12. СуперДевојка

  СуперДевојка Популарен член

  Се зачлени на:
  28 март 2017
  Пораки:
  1.241
  Допаѓања:
  7.727
  Пол:
  Женски
  Те боли газот малку :D
   
  На Abeja, Gosh, twilight123 и 4 други им се допаѓа ова.
 13. IM.TMKQ

  IM.TMKQ Форумски идол

  Се зачлени на:
  10 јануари 2014
  Пораки:
  2.871
  Допаѓања:
  22.714
  Пол:
  Женски
  Си пробал па да знаеш?
  Тогаш кажи како беше и како ти тоа фамозно го совлада мускулот?
   
  На Summer16 и Tajnaotrovna им се допаѓа ова.
 14. me again

  me again Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 октомври 2018
  Пораки:
  131
  Допаѓања:
  253
  Пол:
  Машки
  vo vrska so PRAKTICNIOT, da ne ti krsam ater, sum probal...iskustvoto ne e problem
   
  Последна измена од модератор: 26 ноември 2019
  На TeonaZ му/ѝ се допаѓа ова.
 15. Afrodite¥

  Afrodite¥ Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 август 2017
  Пораки:
  474
  Допаѓања:
  2.961
  Пол:
  Женски
  Рбат, кај тебе и Џоншула обострана изјава на волја има? ^_^
  Tell us more(poolparty)
   
  На John Snow му/ѝ се допаѓа ова.
 16. John Snow

  John Snow Популарен член

  Се зачлени на:
  8 март 2016
  Пораки:
  3.619
  Допаѓања:
  46.662
  Пол:
  Машки
  Рбат го знаеш мојот став, ноќи непроспани сме поминале дискутирајќи за овие рабоЌЕ:rofl:
   
  На Afrodite¥ му/ѝ се допаѓа ова.
 17. WildMk

  WildMk Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 април 2018
  Пораки:
  13.721
  Допаѓања:
  135.947
  Ако правилно го правите, не боли ич.
   
  На Sunshinee2, jasbi и piksooki им се допаѓа ова.
 18. Summer16

  Summer16 Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 декември 2018
  Пораки:
  575
  Допаѓања:
  1.329
  Пол:
  Женски
  Мм многу сака. Сме пробале неколку пати но многууу ме боле а исто и многу сум стегната па болката изгледа од тоа е. Имам некој си страв а зошто не знам. :D
   
  На WildMk му/ѝ се допаѓа ова.
 19. WildMk

  WildMk Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 април 2018
  Пораки:
  13.721
  Допаѓања:
  135.947
  Ако не сакаш, не го прави тоа.
  Сум пишувала по темава.
  Не практикувам анален.
  На прсти се брои колку пати сум имала.
   
  На Summer16 му/ѝ се допаѓа ова.
 20. Kukla994

  Kukla994 Форумски идол

  Се зачлени на:
  19 ноември 2014
  Пораки:
  3.942
  Допаѓања:
  45.369
  Ич неќам анален сехкс.