Анален секс

Дискусија во 'Секс' започната од Dijana, 22 ноември 2009.

?

Дали сте имале анален секс?

 1. Да, и ми се допаѓа.

  919 глас(а)
  30,9%
 2. Да, но не ми е убаво.

  610 глас(а)
  20,5%
 3. Не, но би пробала.

  634 глас(а)
  21,3%
 4. Не, никогаш не би имала.

  808 глас(а)
  27,2%
 1. fluffyy

  fluffyy Активен член

  Се зачлени на:
  11 декември 2019
  Пораки:
  12
  Допаѓања:
  7
  Пол:
  Женски
  Zdravo, pred nekolku casa imav analen seks so mojot partner i koga go izvadi penisot vo sobata zamirisa na izmet, potoa koga otidov vo toalet i se izbrisav so hartija svativ deka toa navistina e izmet. Mi dojde mnogu neprijatno i ne znaev sto da napravam dali da recam nesto ili podobro ne. Ne sum mnogu iskusna ve molam za sovet dali e ova premnogu strasno ili e normalno da se sluci i sto mozam da napravam drug pat za so sigurnost da ne mi se sluci ova? Za moment pomisliv deks ke mu se zgadam zasekogas
   
  На SunnyGirl2 му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Dirizabl

  Dirizabl Активен член

  Се зачлени на:
  28 мај 2017
  Пораки:
  50
  Допаѓања:
  60
  Пол:
  Машки
  zezash ?
   
 3. lovestoneddd

  lovestoneddd Популарен член

  Се зачлени на:
  14 април 2018
  Пораки:
  3.118
  Допаѓања:
  30.554
  Пол:
  Женски
  Па нормално дека на измет ќе мириса, анус е тоа, мирис од лаванда сигурно нема да се разлее.
   
  На Никола_Охрид, candy.cane, piglet1 и 4 други им се допаѓа ова.
 4. fluffyy

  fluffyy Активен член

  Се зачлени на:
  11 декември 2019
  Пораки:
  12
  Допаѓања:
  7
  Пол:
  Женски
  Samo prasav, ako znaete kako da mi pomognete okej.

  A jas ocekuvav na lavanda |(
   
  Последна измена од модератор: 30 декември 2019
  На Vlaad му/ѝ се допаѓа ова.
 5. Bubce38

  Bubce38 Популарен член

  Се зачлени на:
  25 ноември 2016
  Пораки:
  4.974
  Допаѓања:
  92.951
  Пол:
  Женски
  Епа високи очекувања си имала.
  Затоа си разочарана и 'исплашена' сега.
   
  На candy.cane, makedon81, Abeja и 2 други им се допаѓа ова.
 6. lovestoneddd

  lovestoneddd Популарен член

  Се зачлени на:
  14 април 2018
  Пораки:
  3.118
  Допаѓања:
  30.554
  Пол:
  Женски
  Жал ми е.
  Тоа е вистинската страна на сексот, не идила како од порничите.
  Да ти олесни, нема зошто да му се згадиш, ако е гадежлив, нека не го брца на непогодни места, за него.
   
  На Martka, Mrs.Styels, candy.cane и 10 други им се допаѓа ова.
 7. lovestoneddd

  lovestoneddd Популарен член

  Се зачлени на:
  14 април 2018
  Пораки:
  3.118
  Допаѓања:
  30.554
  Пол:
  Женски
  Жал ми е.
  Тоа е вистинската страна на сексот, не е идилично како у порничите.
  Да ти олесни, нема да му се згадиш сигурно, пошто гледам тоа те мачи, ако е лесен на желудник нека не го пика на "прљави" места.
   
  На Asparagus му/ѝ се допаѓа ова.
 8. Компир Манџа

  Компир Манџа Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 ноември 2019
  Пораки:
  832
  Допаѓања:
  1.453
  Пол:
  Машки
  Ништо страшно. Нормално е дека ќе замириса на каки. Следен пат подобро измиј се таму и така.
   
 9. fluffyy

  fluffyy Активен член

  Се зачлени на:
  11 декември 2019
  Пораки:
  12
  Допаѓања:
  7
  Пол:
  Женски
  Cista bev, samo sto se istusirav, prasuvam za vnatresno, kako da ne ostane nisto, kako da se iscistam?
   
  На SunnyGirl2 му/ѝ се допаѓа ова.
 10. Компир Манџа

  Компир Манџа Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 ноември 2019
  Пораки:
  832
  Допаѓања:
  1.453
  Пол:
  Машки
  Со некое анално средство. Треба да има по аптекиве.
   
  На SunnyGirl2 му/ѝ се допаѓа ова.
 11. Dirizabl

  Dirizabl Активен член

  Се зачлени на:
  28 мај 2017
  Пораки:
  50
  Допаѓања:
  60
  Пол:
  Машки
  ne e dotebe do nego e ,jas so koja i da imam mirisa na lavanda ponekogash i na orhideja
   
  На candy.cane и НаталиЛили им се допаѓа ова.
 12. fluffyy

  fluffyy Активен член

  Се зачлени на:
  11 декември 2019
  Пораки:
  12
  Допаѓања:
  7
  Пол:
  Женски
  I me interesira dali toa vi se ima sluceno na nekoja od vas (zenskite) i daki e toa normalno ili retko se slucuva
   
 13. SunnyGirl2

  SunnyGirl2 Популарен член

  Се зачлени на:
  26 ноември 2012
  Пораки:
  4.569
  Допаѓања:
  5.281
  дали правеше клизма пред однос?
   
 14. fluffyy

  fluffyy Активен член

  Се зачлени на:
  11 декември 2019
  Пораки:
  12
  Допаѓања:
  7
  Пол:
  Женски
  Ne

  Ne zboruvam za izmetot kako mirizba, tuku izmet kako izmet
   
  Последна измена од модератор: 30 декември 2019
 15. lovestoneddd

  lovestoneddd Популарен член

  Се зачлени на:
  14 април 2018
  Пораки:
  3.118
  Допаѓања:
  30.554
  Пол:
  Женски
  Ако бе Флафи, пак ќе те потсетам, задник е тоа.
  Има поискусни околу ова ќе те советуваат, или прогуглај, има таму некакво си чистење на анусот пред односот и колку часа не смееш да јадеш пред истиот.
   
  На candy.cane му/ѝ се допаѓа ова.
 16. fluffyy

  fluffyy Активен член

  Се зачлени на:
  11 декември 2019
  Пораки:
  12
  Допаѓања:
  7
  Пол:
  Женски
  Blagodaram:inlove:
   
  На lovestoneddd му/ѝ се допаѓа ова.
 17. Hugh

  Hugh Активен член

  Се зачлени на:
  3 декември 2019
  Пораки:
  20
  Допаѓања:
  35
  Пол:
  Машки
  Анал е супер за оние кои уживаат безусловно во сексот посебно во доцните часови..
   
  На fluffyy му/ѝ се допаѓа ова.
 18. Stark

  Stark Популарен член

  Се зачлени на:
  5 јуни 2013
  Пораки:
  1.598
  Допаѓања:
  2.935
  Пол:
  Машки
  Нека испија на гладно некое јако кафе, нека ја спотера и да се олесни. :D
   
 19. Rebecca_R

  Rebecca_R Популарен член

  Се зачлени на:
  3 октомври 2016
  Пораки:
  2.423
  Допаѓања:
  53.368
  Пол:
  Женски
  Аха, ете зашо не ми пасуе анал. Ја уживам у секс преку ден. :D
   
  На jasbi, Desi1991k, candy.cane и 7 други им се допаѓа ова.
 20. Aaaaana

  Aaaaana Активен член

  Се зачлени на:
  26 мај 2019
  Пораки:
  12
  Допаѓања:
  2
  Пол:
  Женски
  Не сум пробала анален до сега, но сум размислувала и сакам да пробам, па да ве прашам вас што уживате во анален и што сте поискусни околу тоа како да пичнам, околу хигиена, малце можи звучи глупаво, ама околу измет, прочистување како се тоа се 'вклопува' околу сексот