1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Анализа на форумов

Дискусија во 'Канта' започната од PeachGirl, 3 септември 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. PeachGirl

  PeachGirl Популарен член

  Се зачлени на:
  24 јули 2011
  Пораки:
  819
  Допаѓања:
  2.066
  Пол:
  Женски
  Феминки...кратко сум на форумов...ама колку што имам забележано нас жените изгледа дека повеќе не интересираат трачеви, врски, разводи, кој со кого, зошто и како...отколку самата наша кариера, образование и култура.
  Отворам темите за вработување, обуки и семинари-има само по две три страни за читање, а во категориите љубов, секс, кафе-мафе...има милиооооони.
  Интернет не е само за забава.Туку и треба по нешто и да се научи, па макар и на форум. Не сум против разонода и делење на совети..Но, треба да има баланс. Што милите Вие? :*
   
 2. Offspring

  Offspring Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 јуни 2010
  Пораки:
  7.165
  Допаѓања:
  26.938
  Темата не поттикнува дискусија. Доколку би ја оставиле, може да тргне во погрешна насока и да се претвори во бојно поле.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.