1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Анатомија на вистината (Body of proof)

Дискусија во 'Серии и емисии' започната од creshicka, 31 јануари 2013.

 1. creshicka

  creshicka Популарен член

  Се зачлени на:
  30 март 2011
  Пораки:
  2.152
  Допаѓања:
  5.708
  Пол:
  Женски
  Ја следете ли оваа серија? Ја даваат на фокс лајф мислам, ама јас на компјутер ја гледам. Има излезено 2 сезони и секој Вторник ја има и на интернет торенти. Би рекла е многу слична на ЦСИ, само што оваа ми е далеку покул.
  Главна улога е актерката од Очајни Домакинки Dana Delany. За глумење, има од мене чиста десетка, предобра актерка. Црнецот ми е дефинитивно омилен, а и овој со очилата е многу смешен. :D

  Ви ја препорачувам да ја следите оваа серија ако сте фанови на серии во кои главна тематика се неразјаснети убиства.. :)

  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
   
  На Dog-lover му/ѝ се допаѓа ова.
 2. danichap

  danichap Moderator Член на тимот

  Се зачлени на:
  26 јуни 2011
  Пораки:
  15.904
  Допаѓања:
  277.812
  Телото како доказ. (Body of proof)

  Јас редовно ја следев.
  Сега сум во исчекување на новата, трета сезона од 19 Фебруар.
  За содржината како што веќе кажа, лесна детективска-инвестициона серија. Започнав да ја гледам колку да пополнам време измеѓу другите, ама ја зазгледав, не е лоша.

  Актерската екипа е добра.
  На почетоков си реков дека за главна глумица можеле некоја 5-7 години помлада :tmi:, ама женава добро си ја врши работата.

  И јас ја препорачувам.
   
 3. figgiMK

  figgiMK Популарен член

  Се зачлени на:
  23 декември 2010
  Пораки:
  6.964
  Допаѓања:
  2.300
  одлична е!! Меган ми е царица ... искрено им се дивам на такви жени ...
  камо да ги има повеќе...
  едвај чекам нова еп
   
 4. ocila

  ocila Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 април 2012
  Пораки:
  5.513
  Допаѓања:
  1.900
  Преубава серија...Меган убаво си ја врши работата...
   
 5. Dog-lover

  Dog-lover Популарен член

  Се зачлени на:
  13 февруари 2013
  Пораки:
  1.510
  Допаѓања:
  3.743
  Пол:
  Женски
  Обожавам вакви криминалистички серии, за гледав на фокс,мислам дека уште ја има ама репризи :?: последната епизода ми беше најинтересна :D Меган ми е омилена ама на моменти и многу смешна :D
   
 6. kate-pp

  kate-pp Истакнат член

  Се зачлени на:
  31 јули 2012
  Пораки:
  433
  Допаѓања:
  135
  Пол:
  Женски
  И јас се приклучувам на дискусијава. Серијава ја следам редовно на фокслајф. Меган и целиот тим БРАВО! Интересна е, мислам дека овие повеќе ги користат доказите кои ги имаат него ли криминалните досиеа и слично и баш затоа ми се допаѓа оваа серија повеќе од некои други. Морам да признаам дека Меган е екстремно храбра бидејќи многу често и се спротиставува на Кејт, нормално со причина. Кејт се плаши од државните институции а Меган и останативе не.
   
  На Dog-lover му/ѝ се допаѓа ова.
 7. AnaKarenina

  AnaKarenina Форумски идол

  Се зачлени на:
  6 октомври 2011
  Пораки:
  5.801
  Допаѓања:
  55.000
  Пол:
  Женски
  И јас ја загледав на Фокс Лајф, ама епизодите ги испомешав, а со тоа и настаните. Поим немам ни која сезона ја даваат моментално. Затоа решив да си ги симнам сите сезони и да ги гледам. Првата сезона ја најдов на замунда, ама останатите се расцепкани по епизоди. Има некој safe линк од другите три сезони во пакет со сите епизоди? :?:
   
 8. Bright

  Bright Популарен член

  Се зачлени на:
  25 ноември 2009
  Пораки:
  2.547
  Допаѓања:
  5.516
  Ја имам загледано серијата и просто превртувам очи кога ќе се фали оваа Меган. Не ја сакам неа со нејзиното глумење, па така и серијава.
   
 9. k.frosina

  k.frosina Форумски идол

  Се зачлени на:
  30 август 2015
  Пораки:
  2.485
  Допаѓања:
  25.826
  Пол:
  Женски
  Зависник сум од серијава моментално ја гледам на AXN. Меган е неверојатна инаку обожам вакви филмови со убиства и криминал.
   
 10. figgiMK

  figgiMK Популарен член

  Се зачлени на:
  23 декември 2010
  Пораки:
  6.964
  Допаѓања:
  2.300
  sakam da ima novii epizodi i se nadevam skoro da ima... znam deka e canceled od ABC ama mozhe nekoj drug da ja prodolzhi!!
   
 11. smooch

  smooch Популарен член

  Се зачлени на:
  8 декември 2011
  Пораки:
  913
  Допаѓања:
  3.834
  Пол:
  Женски
  Одамна беше снимана и прекината, знам кога ја гледав пред околу 1 година, барав на интернет дали ќе ја продолжат, и мислам дека некаде прочитав дека нема шанси и некој од актерите имаше мислам нешто кажано за тоа, стварно штета, одлична серија и квалитетни актери и ликови.