1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Ангелии ..... ви недостигаат?

Дискусија во 'Канта' започната од elimonkey, 24 октомври 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. elimonkey

  elimonkey Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 октомври 2013
  Пораки:
  67
  Допаѓања:
  7
  Па вака ја напраив темата со цел да се потсетиме кои беа ангелите .... Мене искрено многу ми се допадна серијата и ја гледам од седмо сеа сум трета средно траеше до лани значи 4 години ја глеав серијата , науччив многу шпанскии, секако бев вљубенаа во тијагоо,омилениотт , јасмин,бартоломеј,многу сакам да има уште една сезона и многу ми фалат вас?
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.