Ангели(casi angeles)

Дискусија во 'Канта' започната од someonenamedmarija, 18 октомври 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. someonenamedmarija

  someonenamedmarija Активен член

  Се зачлени на:
  10 октомври 2012
  Пораки:
  15
  Допаѓања:
  1
  кои се вашите мислења за серијава? Јас едноставно немам зборови! :D
   
 2. perlaa

  perlaa Популарен член

  Се зачлени на:
  2 декември 2011
  Пораки:
  1.224
  Допаѓања:
  792
 3. Dala

  Dala Популарен член

  Се зачлени на:
  17 септември 2012
  Пораки:
  1.512
  Допаѓања:
  1.889
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.