1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Ангели (Casi Angeles)

Дискусија во 'Канта' започната од Stylesh, 5 јануари 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Stylesh

  Stylesh Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 јануари 2013
  Пораки:
  103
  Допаѓања:
  45
  Пол:
  Женски
  Ангели (Casi Angeles)
  Оваа серија ја даваат веќе неколку години. Еве сега пак почна :)
  Јас сакав да го дознаам вашето мислење бидејќи јас искрено не ја гледам и не сакам да ја гледам :)
  Скоро сите мои другарки ја гледаат, но јас мислам дека е интересна, но зафаќа многу време и многу се заразуваш :)
  Но, секој има право на свое мислење :)
  Вие ја гледате?
  Интересна ви е?
   
 2. A.Fenty

  A.Fenty Нов член

  Се зачлени на:
  24 ноември 2012
  Пораки:
  289
  Допаѓања:
  124
  ΠΑ НЕЛИ ГЛЕДАШ ДЕКА ВЕЌЕ ИМА ВАКВА ПОТПОЛНО ИСТА ТЕМА? ццц, глупости....
   
  На nati44 му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Inna5

  Inna5 Популарен член

  Се зачлени на:
  22 април 2012
  Пораки:
  698
  Допаѓања:
  625
 4. Stylesh

  Stylesh Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 јануари 2013
  Пораки:
  103
  Допаѓања:
  45
  Пол:
  Женски
  Не видов :( Извинете...
   
 5. Angel-Adriana

  Angel-Adriana Популарен член

  Се зачлени на:
  28 август 2012
  Пораки:
  1.085
  Допаѓања:
  553
  првин убаво види дали има некоја ваква тема, па ако нема тогаш отвара! ;)
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.