1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Ангели (Casi Angeles)

Дискусија во 'Серии и емисии' започната од dusicka.musicka, 19 јануари 2011.

 1. dusicka.musicka

  dusicka.musicka Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 јануари 2011
  Пораки:
  29
  Допаѓања:
  8
  Ангели беше мојата омилена серија додека играше на А1 но откако почнаа да ја даваат Иза :puke: не ми се гледа А!........Ги сакам Ангели назат
   

  Прикачени фајлови:

  • љ.jpg
   љ.jpg
   Големина на фајлот:
   11,9 KB
   Прегледи:
   13.097
  • е.jpg
   е.jpg
   Големина на фајлот:
   4,4 KB
   Прегледи:
   13.098
  • jn.jpg
   jn.jpg
   Големина на фајлот:
   10,8 KB
   Прегледи:
   13.097
  • dc.jpg
   dc.jpg
   Големина на фајлот:
   13,1 KB
   Прегледи:
   13.096
  • images.jpg
   images.jpg
   Големина на фајлот:
   11,3 KB
   Прегледи:
   13.097
  На Marija Alma, SummerLove26, srcekrsacka и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 2. Cacy

  Cacy Популарен член

  Се зачлени на:
  26 јули 2010
  Пораки:
  2.244
  Допаѓања:
  1.546
  Мислам дека кога ќе заврши Иза пак ќе дадт Ангели :) Ама Иза е интересна :)
   
  На dragan4eDR му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Lovely

  Lovely Популарен член

  Се зачлени на:
  30 ноември 2009
  Пораки:
  1.262
  Допаѓања:
  1.057
  Пол:
  Женски
  По глупа серија од оваа немаше ми се чини, толку многу научна фантастика немам видено, имам гледано неколку епизоди демек нешто во саат влегуваат, после еднаш оваа главната затворена негде, после некое време чув си имала керка иста како неа (истата глумица, кога прават така на сериите и кога при очи не лажат ми доаѓа да :puke: )... Истото го мислам и за Иза... :puke:
   
  На Stylesh и JoxyTheFreak им се допаѓа ова.
 4. Doberman

  Doberman Популарен член

  Се зачлени на:
  13 ноември 2010
  Пораки:
  601
  Допаѓања:
  519
  Од Иза има уште неколку епизоди и ќе заврши.
  Најверојатно после Иза ќе започне Ангели 4 сезона.
  Јас само првата сезона ја гледав и после 2 и 3 сезона не ги гледав, некако многу ми беа научно-фантсатични.
   
 5. Alanna

  Alanna Популарен член

  Се зачлени на:
  20 ноември 2010
  Пораки:
  1.120
  Допаѓања:
  482
  Ангели ми е толку нереална што само неколку епизоди имам гледано
   
 6. Monna.Monna

  Monna.Monna Популарен член

  Се зачлени на:
  4 ноември 2010
  Пораки:
  3.562
  Допаѓања:
  7.989
  Пол:
  Женски
  На Dgirlll му/ѝ се допаѓа ова.
 7. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.815
  Првата сезона ми беше ок. Ајде и втората се трпеше некако. Ама веќе во третата ептен фатија да претеруваат. Бог да чува :D
  Патем, ги гледав поради Тијаго :inlove: :lol:
  [​IMG]

  [​IMG]
   
  На Inna5, rosebush и crazylady им се допаѓа ова.
 8. mims-89

  mims-89 Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 мај 2010
  Пораки:
  6.488
  Допаѓања:
  24.070
  Ау не верувам, да беше така до сега ќе отупеа со реклами А1
   
 9. Monna.Monna

  Monna.Monna Популарен член

  Се зачлени на:
  4 ноември 2010
  Пораки:
  3.562
  Допаѓања:
  7.989
  Пол:
  Женски
  Јас таму така прочитав колку е точно-незнам.И да почнат и да не почнат сеедно ми е.
   
 10. Barbie-mwa

  Barbie-mwa Популарен член

  Се зачлени на:
  20 декември 2009
  Пораки:
  1.237
  Допаѓања:
  528
  Пол:
  Женски
  Па не почнаа :?:

  Инаку ги гледав редоно 1вата и 2рата сезона до некаде, после еден период пропуштив и да сакав да гледам не сваќав ништо што се случуваше! Многу ја испревртеа.
   
 11. Doberman

  Doberman Популарен член

  Се зачлени на:
  13 ноември 2010
  Пораки:
  601
  Допаѓања:
  519
  Наместо Ангели 4 сезона, почна Иза 2 сезона.
  Али мене сеедно ми е кој серија почнала ионака ниедна од овие 2 не гледам :lol:
   
 12. TheaEsposito

  TheaEsposito Популарен член

  Се зачлени на:
  13 ноември 2010
  Пораки:
  2.004
  Допаѓања:
  2.460
  Ја многу сакам Ангели да продолжааат. :sweat: :sweat:
  Ама А1 не добиле право да ја емитуваат. И македонците и израелците чекале да добијат права, зошто требаше Ангели 4 во семптември да се емитува, ама само израелците добиле а македонците чекаат сега околу мај да добијат. I miss Casi Angeles to much. :(
   
  На dusicka.musicka му/ѝ се допаѓа ова.
 13. Fallin-ForHisSmile

  Fallin-ForHisSmile Истакнат член

  Се зачлени на:
  13 мај 2011
  Пораки:
  299
  Допаѓања:
  179
  БЉАК - толку имам да кажам за серијата..

  И НЕДАЈ БОЖЕ да ја емитуваат пак!
   
 14. Domino

  Domino Популарен член

  Се зачлени на:
  15 ноември 2010
  Пораки:
  971
  Допаѓања:
  1.037
  Aбе поглупава серија здрваје. Првата сезона беше ок, ајде некако се случуваше нешто. Ама 2 и 3 сезона беа лом. :^) Не дека ги гледав имав 2-3 епизоди фатено, ама она што го видов беше доволно...
   
 15. dragan4eDR

  dragan4eDR Популарен член

  Се зачлени на:
  13 ноември 2010
  Пораки:
  968
  Допаѓања:
  213
  Пол:
  Женски
  ќе даваат уште од серијава?
   
 16. Sunday-Rose

  Sunday-Rose Истакнат член

  Се зачлени на:
  30 декември 2010
  Пораки:
  349
  Допаѓања:
  123
  Пол:
  Женски
  Да ви кажам право арно по4наа турски серии да даваат па се спасивме од овие „АНГЕЛИТЕ“, поголеми глупости немам видено... :) :)
   
 17. mims-89

  mims-89 Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 мај 2010
  Пораки:
  6.488
  Допаѓања:
  24.070
  Ангели имаше длабока содржина, не беше обична тинејџерска серија полна со глупости.
  Ако ја сфаќате поентата не гледам зошто не ви се допаднал филмот? :^)
  За мене беше најдлабоката и најпоучната латиноамерканска серија што ја имам гледано.
  Сакам продолжение!
   
  На L.i.n.a.a, MG3, spacegirl92 и 17 други им се допаѓа ова.
 18. sleepingbeauty

  sleepingbeauty Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 април 2011
  Пораки:
  301
  Допаѓања:
  613
  Пол:
  Женски
  Сосема се согласувам со тебе ;) , Ангели се многу повеке од славни тинејџери и магии... тие (барем за мене) се мн поучни и интересни, колку само проблеми имам решено со помош на нивните совети и колку само ме смируваат... во секоја песна има пoрака, дека мора да се издржи, зашто животот е борба, неизвесна и напната, а они и после се имаат сила да се насмевнат.... ( :$ плс не ми се смејте)
   
  На MG3, Ulove, beyonce22 и 2 други им се допаѓа ова.
 19. A-j-a

  A-j-a Популарен член

  Се зачлени на:
  12 април 2011
  Пораки:
  1.793
  Допаѓања:
  2.023
  Првата сезона ми бесе најубава, втората така-така, а трета почнаа веќе многу да ја тупат.
   
 20. Seznajka2

  Seznajka2 Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 мај 2011
  Пораки:
  590
  Допаѓања:
  119
  третата сезона ја гледав само заради Паз :* :* :*
   
  На Emilia.Attias му/ѝ се допаѓа ова.